Zdravé sezení doma i v kanceláři

Kvalitní kancelářská židle by rozhodně neměla chybět v žádné kanceláři. Nestačí pouze obyčejná židle, na které se dá v rámci možností sedět pohodlně. I když se to zpočátku opravdu může zdát pohodlné, po několika hodinovém sezení Vás může přepadnout bolest zad. Naše tělo totiž není na dlouhé sezení uzpůsobeno a tak během něj potřebuje tu správnou oporu. Nesprávné držení těla během sezení může vést k nepříjemným zdravotním problémům. Může se jednat o tenisový loket, skřípnutí nervu, či dokonce vyhřeznutí ploténky. Těmto nepříjemnostem se dá předcházet pořízením kvalitní kancelářské židle.

A jak takovou židli poznáme? Měla by splňovat několik základních požadavků. Jsou to především:

  • Nastavitelná výška sedu
  • Anatomický tvar sedáku i zádové opěrky
  • Pohodlný sedák
  • Možnost otáčení o 360°
  • Polohovatelné područky
  • Stabilní podvozek, se kterým se dá snadno pohybovat

Tyto základní požadavky by měla splňovat každá kvalitní kancelářská židle. Samozřejmě, že možnost otáčení někdo neupřednostňuje a naopak mu to třeba vadí. V tom případě to není až tak nutným požadavkem. Pokud má taková židle do kanceláře další skvělé vlastnosti, je to jenom lepší. Může se jednat například o tlumení dosedu. Velmi důležitým kritériem při výběru židle je také její celkový vzhled, neboť nesmíme zapomenout, že se z ní stane velmi důležitý doplněk naší kanceláře.

Kvalita nemusí být vždy drahá

Pokud Vás zajímá, kde nakoupit kancelářské židle, které budou splňovat všechny výše zmíněné požadavky a navíc za skvělé ceny, potom Vám rádi poradíme. Máme pro Vás internetový obchod s velmi širokou nabídkou kancelářských židlí a křesel různých kategorií za ceny více než příznivé.
Přesto, že jsou ceny již tak velmi dobré, setkáte se tu ještě s dalšími velmi výhodnými slevovými akcemi.

Přidat komentář