Co je důležité při nákupu venkovní vířivky?

Uvažujete o zpestření své zahrady vlastní vířivkou? Vířivá vana, ať už je umístěna uvnitř nebo venku na vaší zahradě, přináší spoustu výhod. Můžete si v ní odpočinout po dlouhém a náročném pracovním dni nebo může být součástí vašich večírků či rodinných oslav. Máte-li malé děti, i ony si mohou užívat vířivku s vámi. Je pouze potřeba zvolit vířivku s pohodlným vstupem a vaše děti nenechávat ve vířivce bez dohledu dospělé osoby.

Venkovní vířivka je ideální investicí do vaší zahrady. V zimě zahřeje, v létě může osvěžit. Navíc díky propracovaným masážním systémům uleví vašim svalům a budete si moci dopřát dokonalou relaxaci přímo v prostředí vaší vlastní zahrady.

Co bychom měli před nákupem venkovní vířivky zvážit?

Prvním krokem k pořízení vlastní vířivé vany je určení místa, kde bude vířivka stát. Je třeba dbát na to, aby kolem vířivky byl alespoň 1 metr místa pro pohodlnější vstup do vířivky, ale i manipulaci s poklopem. Pro vaši vířivku budete pravděpodobně volit zákoutí, které není na očích vašim sousedům, abyste měli ve vířivce dostatek soukromí k dokonalé relaxaci.

V případě, že bude vířivka určena i vašim dětem nebo starším osobám, je třeba zvolit vířivku s uzpůsobeným vstupem.

V případě venkovní vířivky je velice důležitý i materiál, ze kterého je vyrobeno obložení. Velice oblíbené je například smrkové nebo cedrové dřevo.

Pokud máte k dispozici velkou terasu, na které byste rádi měli vířivku pouze v zimě, kdy je z terasy uklizen veškerý nábytek, ideálním řešením je přenosná vířivka.

Velice významným aspektem, který je při nákupu vířivky nutné zvážit, je její hlučnost. Některé vířivky jsou tak hlučné, že mohou rušit nejen vás, ale i vaše sousedy. Ideálně proto volte vířivou vanu s tichým provozem.

Vířivka GLAUDIUS

Pokud si přejete na svou zahradu umístit vířivku větších rozměrů, která přináší výhody dokonalé masáže a její střed je zároveň použitelný jako menší bazén, bude se vám pravděpodobně líbit americký model GLAUDIUS značky Canadian Spa International®. Výhradním prodejcem vířivek této značky je v České republice společnost SPA Studio, s. r. o. Jednotlivé modely vířivek Canadian Spa International® si můžete prohlédnout v showroomech společnosti SPA Studio, s.r. o. v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi.

Přidat komentář