Schodiště a zábradlí na zakázku

Stavíte vysněné bydlení nebo „jen“ rekonstruujete to stávající? Pokud je (nebo bude) nedílnou součástí vašeho domu také schodiště, svěřte výrobu tohoto dominantního interiérového prvku do rukou profesionálů. Buďte nároční a nedělejte kompromisy – nechte si vyrobit schodiště a zábradlí na míru. Přestože je na trhu k mání dostatečné množství kvalitních produktů ze sériové produkce, zakázková výroba na míru padne vašemu bydlení mnohem lépe. Své o tom ví profesionální řemeslníci z firmy Zdeněk Hajný – zámečnictví České Budějovice.

Tradiční a moderní materiály v dokonalé symbióze

Zámečnictví Zdeňka Hajného se v oboru pohybuje řadu let. Zámečníci mají s výrobou schodišť a zábradlí bohaté zkušenosti a vždy zákazníkům doporučí vhodné řešení s ohledem na specifika daného interiéru. Bedlivě sledují trendy a používají moderní materiály, které kombinují s těmi tradičními. Na své si tak přijde opravdu každý – příznivci klasiky i milovníci moderních interiérů.

schodiste

Schodiště musí být krásné, kvalitní a bezpečné

Bezpečí, kvalita a vysoká estetická úroveň. To jsou hlavní požadavky, ze kterých byste neměli ustupovat. Zábradlí a schodiště České Budějovice bude přesně takové, jak jste si ho vysnili. Zámečníci pro vás vyhotoví konstrukci, po které se budete rádi pohybovat. Při každém našlápnutí si uvědomíte, že jste se rozhodli správně.

Máte-li jakékoliv nestandardní požadavky, nenechávejte si je pro sebe. Vždyť právě to je důvod, proč se přiklonit pro schodiště a zábradlí České Budějovice.

Zakázkovou výrobu si zamilujete a možná nakonec využijete i další služby českobudějovické firmy. To totiž nabízí také výrobu nábytku do interiéru i exteriéru a mimo jiné i výrobu interiérových doplňků. Fotografie realizovaných prací a další informace najdete na www.zamecnictvi-hajny.cz.

Přidat komentář