Pořiďte si neobyčejný krb, který se stane dominantou vašeho domova

Jak docílit toho, aby vaše domácnost vypadala ještě lépe než nyní? Je to snadné – stačí se poohlédnout po exkluzivním doplňku, který na sebe strhne veškerou pozornost. A když onen doplněk bude i funkční, můžete si gratulovat – právě jste udělali kup století… Že vás nic nenapadá? V tom případě si představte romantické večery u plápolajícího ohně. Pořiďte si si designový krb, který u vás doma navodí tu správnou atmosféru. My vám prozradíme, jak vypadají aktuální trendy a kde se po jedinečných krbech poohlédnout.

Moderní krby jsou nepřehlédnutelné

Zapomeňte na dosavadní představy o podobě krbu. Naopak zavřete oči a představte si, jak krb dominuje vašemu obývacímu pokoji. Stojí přímo uprostřed místnosti a vy ho můžete obdivovat ze všech stran… Ano, přesně tak vypadají moderní krby a kamna, pod kterými se podepisují renomovaní návrháři. Již dávno neplatí, že krb musí být nedílnou součástí stěny – může stát v samotném centru dění nebo vystupovat do prostoru a opticky dělit větší místnost na dva menší sektory.

designovy.krb

K dalším volitelným atributům patří typ ohniště. Využijte potenciál nespoutaného přírodního živlu a dejte mu svobodu. Samozřejmě v rámci naprosto bezpečného provozu. Otevřené krby jsou in a působí doslova strhujícím dojmem.

Co se týče designového pojetí, v posledních letech je v popředí zájmu minimalismus a elegantní linie. Krby v tomto stylu perfektně zapadnou do každé moderní domácnosti. Na své si samozřejmě přijdou i příznivci klasických či naopak extravagantnějších modelů.

designovy-krb

Pokochejte se nabídkou krbů a kamen od TOPSYS Praha

Fotografie použité v článku jsme si vypůjčili od Topsys Praha, spol s r.o., která realizuje krby a kamna od roku 1998. V nabídce najdete i designové krby J.C. Bordelet v jedinečném designovém provedení. S výběrem toho správného krbu vám odborníci ochotně poradí. Více na www.topsys.cz.

Přidat komentář