Jak (a kde) správně vybrat sedací soupravu?

Zařizujete obývací pokoj a dostali jste se do fáze, kdy vám zbývá vybrat vhodný nábytek? Středobodem každého obýváku je sedací souprava. S ohledem na obrovskou nabídku však není snadné vybrat ten správný model. Nechcete-li šlápnout vedle, řiďte se následujícími radami. Prozradíme vám, na co si dát při výběru sedací soupravy pozor a kde najdete elegantní nábytek za skvělé ceny.

Rozhoduje velikost, kvalita a míra komfortu

Sortiment sedacích souprav je velmi rozmanitý. Modely se liší velikostí, povrchovou úpravou, mírou pohodlí a v neposlední řadě barevným provedením. Spousta lidí se rozhoduje na základě emocí, respektive estetické stránky. Praktické hledisko však také stojí za pozornost, protože na sedačce budete především relaxovat a ne se na ni jen dívat. Toužíte-li po opravdu pohodlné sedačce, sáhněte po modelu s dostatečně hlubokou sedací částí (tzv. válecí sedačka).

jak-vybrat-sedacku

Máte-li problémy s nedostatkem místa, bude se vám hodit sedací souprava s úložným prostorem. Pro mladší páry obývající menší byt bez samostatné ložnice je ideálním řešením kvalitní rozkládací sedačka namísto postele.

Nestárnoucí klasika, nebo nejnovější trendy?

Budete se muset rozhodnout mezi sedací soupravou v klasickém pojetí a trendy modelem. Klasické sedačky samozřejmě nejsou nemoderní, nicméně nectí aktuální nábytkové trendy tak jako horké novinky. Jedná se ideální řešení pro každého, kdo nechce příliš často měnit nábytek.

Pozornost věnujte také materiálu a barvě potahu. Sedačka by měla ladit se zbytkem interiéru, ale berte na vědomí, že světlé odstíny si příliš nerozumí s dětmi a domácími mazlíčky. Volte potah z materiálu, který se dobře čistí.

Nakupujte u renomovaných prodejců

Na závěr jsme si nechali tip na prodejce, který nabízí sedací kvalitní soupravy za velmi nízké ceny. Nábytek-elegance.cz je zavedený e-shop s kompletním sortimentem nábytku, doplňků a dekorací. S výběrem vám ochotně poradí zákaznická podpora a o dopravu i montáž přímo u vás doma se postarají technici.

Přidat komentář