Zahradní bazén je luxus, který si můžete dovolit

Také trávíte prosluněné měsíce v bazénu? Podle statistik Česká republika patří k evropským „bazénovým velmocím“. Češi si na přítomnost vlastního minikoupaliště potrpí dokonce více než národy přímořských zemí. Rozšíření zahradních bazénů navíc nahrává fakt, že jsou cenově přijatelné – už dávno neplatí, že si je mohou dovolit jen ti movitější. Ale zpět k otázce, která zazněla v úvodu. Máte bazén, nebo jste odkázáni na místní koupaliště či v lepším případě na příbuzné?

Pokud si s myšlenkou na pořízení bazénu pohráváte již delší dobu, měli byste se „rozhoupat“. Investice do místa, ve kterém můžete relaxovat a dovádět s dětmi, se vám vrátí i s úroky v podobě nezapomenutelných zážitků. Měli byste si však dobře rozmyslet typ provedení.

Neméně podstatný je také důsledný výběr výrobce. Chcete-li, aby vám bazén dobře sloužil po mnoho budoucích let, vsaďte na firmu, která se v oboru pohybuje dostatečně dlouho. Skvělou volbou jsou nadzemní a plastové kruhové bezény od Izoplastu. Českobudějovická společnost se výrobou bazénů zabývá přes 20 let a těší se dobrému renomé.

Plastové bazény jsou elegantní a skvěle se hodí do každé zahrady. Životnost zapuštěných bazénů je velmi dlouhá a za zmínku stojí také možnost výroby takřka libovolného tvaru. Polypropylen, ze kterého Izoplast bazény vyrábí, je odolný vůči mechanickému poškození, barevně stálý a cenově přijatelný.

V nabídce najdete také foliové bazény ze speciální hydroizolační folie. Opět si můžete navrhnout libovolný tvar a spolehnout se na výtečné vlastnosti – odolnost vůči UV záření a chemikáliím či schopnost odpuzovat mikroorganismy.

Českobudějovická firma nabízí také nadzemní bazény, jejichž stavba je nejrychlejší a probíhá bez nutnosti stavebních příprav. Největším lákadlem je samozřejmě nejnižší cena.

Chcete se o kvalitních bazénech dozvědět více? Informace najdete na www.izoplast.cz.

Přidat komentář