O výhodách LED osvětlení: Vše, co byste měli vědět!

Téměř všichni je již mají, ale vy stále odoláváte? Pokud si kladete otázku, proč byste měli zastaralé zdroje světla nadobro vymontovat a nahradit je novými LED žárovkami, nepřestávejte číst. Prozradíme vám všechny výhody.

Vysoká účinnost a dlouhá životnost

LED žárovky jsou mnohem účinnější než vláknové žárovky. Moderní výrobky mají účinnost až dvanáctinásobnou. Do plného výkonu se rozsvítí okamžitě. Životnost přitom může být až stonásobná. Kvalitní výrobky vydrží v provozu i více jak 50 tisíc hodin. Nic na tom nezmění ani časté zapínání a vypínání.

Široké spektrum typů

LED osvětlení nezahrnuje pouze žárovky, ale také LED reflektor: https://www.ledakce.cz/led-reflektory/, LED pásky, trubice a další typy vhodné pro vnitřní i venkovní využití.

Nadprůměrná odolnost

Kolikrát se vám stalo, že jste klasickou žárovku upustili na zem? Může se vám to přihodit i s LED žárovkou, avšak s tím rozdílem, že se jí nic nestane. Má totiž vysokou mechanickou odolnost a běžné nárazy, otřesy a vibrace ji většinou nepoškodí.

Snadná regulace intenzity

LED žárovky umožňují jednoduchou regulaci osvětlení. Použít můžete i standardní žárovkové stmívače. Výhodou je, že oproti klasickým žárovkám je barva světla vždy stejná, a to bez ohledu na intenzitu svitu. Za zmínku stojí také fakt, že nedochází k vyzařování barev v ultrafialovém a infračerveném barevném spektru.

Bezpečnější pro děti

LED žárovka je ideálním světelným zdrojem do lampičky, kterou mají na pracovním stole vaše děti. Povrchová teplota je nízká a nehrozí nepříjemné popálení jako v případě jiných světelných zdrojů. A to není zdaleka vše. Když LED žárovka spadne na zem, neroztříští se na spoustu skleněných střepů.

Kde seženete LED osvětlení levně?

Ať už potřebujete LED reflektor (najdete na https://www.ledakce.cz/led-reflektory/), žárovky, trubice nebo elegantní LED pásky, poohlédněte se po nich ve specializovaném e-shopu ledakce.cz. Prodejce nabízí kvalitní produkty za velmi dobré ceny. S výběrem vám ochotně poradí a v případě objednávky do 12 hod. odesílá zboží v ten samý den.

Přidat komentář