Vyberte si dveře, na které se budete rádi dívat a ještě raději je otevírat!

Jestlipak víte, který prvek změní vaše bydlení k nepoznání? Pokud jste doposud nepřikládali váhu estetické úrovni vašich interiérových dveří, měli byste svůj přístup přehodnotit. Vhodně zvolené dveře umocní celkový dojem a nastolí příjemnou atmosféru. Zaměřili jsme se na sortiment českého specialisty – společnosti Grimax. Nabízí široké spektrum interiérových dveří od renomovaných výrobců.

Nové dveře do dvou týdnů? Žádný problém…

Pokud vám jde o prvotřídní kvalitu a moderní design, pak vás nabídka Grimaxu uspokojí ve všech směrech. Interiérové dveře značek Vasco Doors, Porta Doors a Vegas jsou zárukou dlouholeté spokojenosti. Společnost Grimax je na trhu již 17 let a disponuje hustou prodejní sítí v celé České republice. Nabídka čítá také vchodové dveře, obložkové zárubně, kování a kompletní příslušenství. Objednávat však můžete také online na www.grimax.cz.

dvere-grimax

Na své si přijdou i zákazníci, kteří nemohou nebo nechtějí příliš dlouho čekat. Je to i váš případ? Pak se vám budou zamlouvat dveře Vasco Doors. Budete je mít doma do 14 dní!

Podobu vašich nových dveří určíte vy

Dveře si sice můžete pořídit i v hobby marketu, ale u Grimaxu si je necháte vyrobit na míru. Vyberete si z velkého množství dekorů (přírodní nebo umělá dýha), kování, skleněných výplní, zárubní a dalších prvků. Konečná podoba závisí na vašem vkusu. Navrhnete si interiérové dveře bez kompromisů!

Když doma schází místo

Máte snad problém se nedostatkem prostoru v okolí dveří? Pořiďte si moderní, stylové a velmi praktické posuvné dveře, které se zasouvají do stavebního pouzdra. Nejenže vám ušetří místo – především vypadají elegantně a hodí se téměř všude. Případně vsaďte na klasiku v podobě rolovacích dveří. Profíci z Grimaxu vám s výběrem rádi poradí a postarají se i o montáž u vás doma.

Přidat komentář