Vůně dřeva je nezaměnitelná. Vpusťte si ji domů společně s nábytkem na míru!

Čeká-li vás v dohledné době renovace ložnice, pravděpodobně stojíte na rozcestí, jakým architektonickým stylem se vydat. Mějte však na paměti, že ložnice je místem, ve kterém začíná a končí den – a podle toho by také měla vypadat. Minimalistické ložnice, pro něž je typická přítomnost kovu, sice vypadají dobře, ale většinou pouze na katalogové fotografii. V obklopení chladného materiálu se nikdy nebudete cítit tak dobře, jako v pokoji provoněném dřevem. Dřevěným ložnicím neodzvonilo, naopak, postele a nábytek z masivu jsou velmi moderní a k mání za dostupnou cenu.

Proč právě postele z masivu?

Kvalitní masivní dřevo je zárukou dlouholeté trvanlivosti. Rozhodnete-li se pro postele z masivu, můžete si být jistí, že vydrží opravdu dlouho. Zdravé dřevo je velmi pevné a zaručuje stabilitu. Není to však jen výdrž, ale také elegantní přírodní design, který podtrhne charakter interiéru. V kombinaci s nočními stolky či šatními skříněmi z masivu dosáhnete opravdu nečekaného výsledku. Vždyť o kterém materiálu se dá napsat, že je v módě již několik staletí? Pořídíte-li si „dřevěnou“ ložnici, můžete být klidní. Bude „in“ i za deset, dvacet let.

Dřevěné postele na míru

Rozhodli jste se, že necháte ložnici provonět vůní dřeva? Udělali jste správně. Vysoce kvalitní postele nabízí simlinterier.cz a v případě zájmu si můžete nechat zhotovit postel masiv na míru. Potřebujete větší či naopak menší? Žádný problém, dostanete ji a to včetně matrace a postelového roštu. Postele jsou vyráběny z pečlivě vybraného masivního dřeva, které si výrobce sám řeže i suší. K mání je nábytek ze smrku, borovice, buku i dubu. Samozřejmostí je použití ekologických a nezávadných barev a laků.

Přidat komentář