Hlavní výhody kuchyně na míru

Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci bytu a konkrétně kuchyně nebo stavíte kuchyni novou, volíte ze dvou možností: koupit si kuchyni již hotovou nebo si ji nechat sestavit na zakázku. Každá z těchto možností má své výhody a nevýhody. Tak například za hotovou kuchyni zaplatíte rozhodně méně než za kuchyni na míru. Je velice časté, že hotová kuchyň jde ruku v ruce s dopravou a montáží zdarma – zde ale záleží na každém jednotlivém prodejci.

Kuchyň jako žádná jiná!

S kuchyní na míru si můžete vybírat, co všechno bude obsaženo, kam umístíte kterou skříňku, jaké materiály budou použity apod. Volba je zcela na vás, takže můžete získat kombinaci skříněk a materiálů, které nikdo jiný nemá. Nemusíte se spokojit s barevným provedením či materiály, které jsou předpřipravené na již hotových kuchyních. Je velmi jednoduché sladit takovou kuchyni s ostatními prvky interiéru – zejména když je kuchyň spojená s obývacím pokojem.

Problematické místnosti

Kuchyně na míru se přizpůsobí každému prostoru. Takže pokud jsou v místnosti sloupy, zkosené stěny, výklenky či další problematické části, kuchyň na míru je pro vás tím pravým řešením. S jejím využitím totiž můžete maximalizovat prostor své kuchyně a nevzniknou vám hluchá místa, která budou bez jakéhokoli využití.

Individuální řešení

Můžete se rozhodnout pro řešení dle svých vlastních preferencí, aniž byste se museli spokojit s tím, co je. I hotové kuchyně lze do určité míry upravit, avšak u kuchyní na míru budete mít možnosti zcela neomezené.

Vyšší kvalita

Zatímco kuchyně, které jsou již připravené a vyrábí se klasickou pásovou výrobou, jsou jedna jako druhá a využívají levné materiály, ty na míru jsou o něčem jiném. Bude záležet na vašem rozpočtu, ale obecně platí, že kuchyně na míru se vyznačují delší životností a krásnějším vzhledem. Jednotlivé součásti se mohou značně lišit cenově – třeba panty koupíte v cenových relacích od 10 do třeba 100 Kč. A to se samozřejmě projeví na celkové ceně kuchyně.

Přidat komentář