Bydlení může reflektovat vaši osobnost. Nechte si vyrobit nábytek na míru!

Pryč se stereotypem! Pokud vás omrzela nuda, kterou vídáte v katalozích s nábytkem, obraťte se na zakázkové truhlářství a nechte si vyrobit nábytek na míru. Váháte-li kvůli strachu z vysokých cen, máme pro vás skvělou zprávu. Výrobu nábytku na zakázku si můžete dovolit i vy. Podrobnosti jsme konzultovali s truhláři z renomovaného českobudějovického truhlářství Janda.

Nábytek na míru má duši

K nejčastějším důvodům pro pořízení zakázkového nábytku patří touha po jedinečnosti. Truhláři podotýkají, že zákazníky unavují neoriginální výrobky mrzké kvality. Raději volí nábytek na míru, který odpovídá jejich vkusu a vysokým nárokům na kvalitu zpracování.

nabytek-na-miru

Truhlářství České Budějovice – Janda navštěvují lidé s ucelenou představou o budoucí podobě nábytku, ale také zákazníci, kteří si nechají poradit a vypracovat návrh na základě doporučení truhlářů.

Truhláři používají domácí, cizokrajné i trendové materiály a povrchové úpravy. Perfektní úroveň zpracování garantuje odolný a trvale krásný nábytek.

Způsob, jak vytěžit maximum z prostoru

Další výhodou zakázkového nábytku je skutečnost, že se přizpůsobí dispozicím bytu. V menších či atypických prostorách je žádoucí, aby vybavení „sedělo“ do prostoru a věrně kopírovalo nejrůznější zákoutí.

Díky nábytku na míru bude vaše bydlení vzdušnější a prostornější. Navíc si sami určíte i vnitřní uspořádání skříněk, komod a šuplíků na základě skutečných potřeb. Zakázková výroba se přizpůsobí vám a nikoliv vy ji, jak je tomu v případě sériově vyráběného nábytku.

Truhlářství Janda je na trhu od roku 1991 a realizuje kompletní interiéry na míru i jednotlivé kusy nábytku. Chcete-li se o jedinečnosti zakázkové výroby přesvědčit na vlastní oči, zamiřte na www.truhlarstvijanda.cz, kde najdete fotogalerii referencí.

Přidat komentář