Návrhy interiérů

Mnoho lidí má naprosto jasnou představu o tom, co se jim v bytovém designu nelíbí. Od neoblíbené barvy až po typ nábytku nebo materiál. Mnoho lidí upřímně rádo tráví čas nad katalogy s nábytkem nebo časopisy o bydlení a sní o proměně bytu. Jak správně kombinovat oblíbené barvy, jak zjistit, zda jsou pro daný typ interiéru skutečně vhodné a jak se vyhnout zbytečné práci i nákladům a zklamání? Velmi jednoduše. Ke svému snění si přizvěte specialistu na návrhy bytových interiérů.

bytovy-designer

Praktické i estetické bydlení

Bytový designér může čerpat ze svých zkušeností. Dokáže se na váš byt podívat s odstupem. Vyhodnotí jak nejlépe skloubit vaše představy s praktickým využitím prostoru. Najde pro vás řešení, které bude odpovídat vašemu životnímu stylu a ještě něco navíc. V umístění doporučí jak nejlépe využít odkládací plochy, jak lépe členit nábytek, abyste se ke všem poličkám i skříňkám dostávali snáze. Při plánování změn v bytu s malými dětmi vám doporučí vhodná zabezpečení. Nemusíte měnit vybavení vašeho bytu každých pět let. Stačí i relativně malé úpravy, změny ve vymalování, doplňcích a váš prostor se může proměňovat doslova na počkání.

Originál jako vy

Neostýchejte se a nechte si poradit. Bytový designér vždy přednostně respektuje vaše představy a jim pak přizpůsobí svůj návrh. Dokáže správně pracovat s prostorem, osvětlením, rozestavěním nábytku. Vašemu ideálu vdechne život a šmrnc. Navíc vám pomůže s realizací, doporučí osvědčené řemeslné firmy a v případě zájmu dohlédne i na samotný průběh rekonstrukce. Sněte a veškeré starosti nechte profesionálům. Ušetřete svůj čas i peníze a těšte se na váš nový domov, ve kterém se budete cítit spokojeně.

Přidat komentář