Nedělejte kompromisy a pořiďte si zakázkový nábytek

Zařizování bydlení je příjemná starost. Na samotném počátku ale budete muset učinit důležité rozhodnutí. Vyberete si sériově vyráběný, nebo zakázkový nábytek? Obojí má své pro i proti, nicméně nábytek na míru v konečném součtu plusů vyhrává. Pořizují si ho lidé s vyššími nároky a v neposlední řadě také obyvatelé bytů s atypickými dispozicemi. Zakázkový nábytek zároveň představuje ideální řešení pro menší byty, kde se počítá každičký centimetr čtvereční. Patříte-li do jedné ze zmíněných cílových skupin, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. „Objevili“ jsme výhradního zástupce tradičního rakouského výrobce nábytku P.MAX.

Společnost Nábytek MAX vám se zařizováním interiéru pomůže jako málokdo. Poskytuje nadstandardní služby, které spočívají ve vypracování detailního 3D návrhu. Zkušení designéři vytváří jedinečné návrhy zcela zdarma. Stojí na počátku procesu, který nakonec vyústí ve výrobu jedinečného nábytku. Samozřejmě nejde jen o design, ale také o prvotřídní kvalitu zpracování a odolné materiály.

obyvaci-pokoje-na-miru

Nábytek MAX realizuje návrhy nábytku pro kuchyně, obývací pokoje, ložnice, pracovny, předsíně i dětské pokoje. Designéři používají profesionální, na míru projektované architektonické počítačové programy. Díky trojrozměrnému návrhu získáte dokonalou představu o budoucí podobě interiéru ještě předtím, než se nábytek vyrobí.

Pokud vás od zakázkové výroby odrazuje vidina příliš vysoké ceny, budete příjemně překvapeni. Nábytek na míru se pohybuje ve stejných cenových relacích jako sériová výroba. Navíc ušetříte za montáž a dopravu – i tyto služby jsou zcela zdarma.

Další informace o prodejci a inspirativní fotogalerii vzorových sestav najdete na www.zakazkovy-nabytek.eu. Dopřejte svému bydlení nábytek, který nebude pouhým kompromisem. Řešení na míru vám bude dělat radost každý den!

Přidat komentář