Udělejme praní a sušení jednodušší s novinkami od GORENJE

Nejnovější pračky a sušičky Gorenje WaveActive jsou navrženy tak, aby uživatelům pomohly v každodenních povinnostech a poskytly nadstandardní pocit při jejich užívání. Při jejich vývoji se vycházelo ze zkušeností reálných uživatelů, tak aby výsledná technologie pracovala pro vás. Efektivita, jednoduchost a ekologie, to vše charakterizuje pračky a sušičky nové generace.

Pračky a sušičky Gorenje WaveActive odrážejí vynikající ergonomii. Mírně nakloněný ovládací panel nabízí lepší pohled na technologicky zdokonalené uživatelské rozhraní, které umožňuje zvolit optimální program praní nebo sušení jedním pohybem. Jsou vybaveny inovativním a jedinečným vlnovitým tvarem bubnu pro jemné a účinné praní nebo sušení dokonce i toho nejjemnějšího prádla s minimálním pomačkáním. Špičkové technologie jako IonTech, která využívá sílu iontů, efektivně při praní odstraní o 30 % více skvrn i při nízkých teplotách a v sušičce zničí bakterie a alergeny. SteamTech účinně odstraní pachy, statickou elektřinu a pomačkání a na konci sušícího programu zajistí dodatečné ošetření párou. Všechny pračky a sušičky generace WaveActive splňují nejvyšší ekologické standardy a pyšní se extrémní energetickou efektivitou, s energetickou třídou A+++ a úsporou energie až 50 %.

Pračka Gorenje WaveActive W2S846LN má i další pokročilé funkce pro jednodušší život. Například program automatického praní AutoWash vybere nejlepší prací cyklus pro vaše prádlo, které se vypere dokonale bez ohledu na jeho materiál. DoseAid navrhne optimální množství pracího prostředku, bez ohledu na množství prádla, které vkládáte do pračky. Technologické srdce pračky v sobě nese Invertorový motor PowerDrive, který je tichý, ale přesto velmi výkonný. Je navržen pro dlouhou životnost vaší pračky, přičemž šetří energii při každém cyklu se zárukou 15 let v rámci připravované promoční akce od 20.9.2018. Vybrat si můžete ze čtyř velikostí, které padnou do každého prostoru. Zvýšená stabilita a značně snížené vibrace díky bočním a spodním panelům StableTech mají za následek významně sníženou hladinu hluku dokonce i za nejvyšších otáček. Chcete se přes den věnovat rodině, nebo koníčkům? Není nic jednoduššího než prát v noci. Tichý provoz umožňuje speciální akustická izolace, účinný motor, vysoce kvalitní materiál a inovativní řešení systému praní. Pračky WaveActive potěší nejen vaše jemné prádlo, ale i vaše uši.

doporučená cena: 13 490 Kč

Nové sušičky WaveActive jsou také významným krokem vpřed. Typ Gorenje D2S94ILS/I s funkcemi jako je IonTech, který používá ionty k odstranění alergenů a vyhlazení tkaniny a SteamTech, který dodává páru na konci procesu sušení, bude prádlo vysušeno přirozenějším způsobem, bez stop alergenů a bakterií, jemnější a téměř bez potřeby dalšího žehlení. Technologie snímačů a tepelné čerpadlo vybavené sušičkami Gorenje WaveActive zajišťují rychlé a šetrné sušení prádla.

doporučená cena: 20 990 Kč

Od roku 1955 uděluje Design centrum Severního Porýní-Vestfálska Red Dot Design Award pro ty nejlepší designérské počiny všech kategorií. Špičkový design nejnovějších praček a sušiček WaveActive od Gorenje vyhrál tuto prestižní cenu. Red Dot Design Award jsou udělovány celosvětově. V tomto roce byl počet přihlášek na toto ocenění nejvyšší, s více než 6 300 žádostmi z 59 zemí. Porota se skládá z 39 renomovaných designérů z celého světa.

Oceněné produkty Gorenje WaveActive byly navrženy designovým týmem společnosti Gorenje v čele s Lidijou Pritržníkem, vedoucím produktového designu společnosti Gorenje. “Klíčovým cílem při vytváření nové řady přístrojů WaveActive bylo navrhnout pračky a sušičky, které uživatelům pomohou v každodenních povinnostech, a to v souladu se značkou Gorenje” Life Simplified “.”

Přidat komentář