Postel s úložným prostorem: Řešení do velké i malé ložnice

Významem spánku pro zdraví jsme se již v minulosti zabývali mnohokrát. A zmínili jsme také, že k nejdůležitějším aspektům zdravého spánku patří matrace. Ale samozřejmě nejde pouze o ni. Předpokládáme, že matraci nechcete položit jen tak na zem a naopak se vám bude hodit pár tipů, na základě kterých vyberete správnou postel. Nepřestávejte číst a dozvíte se, proč byste měli sáhnout po modelu s úložným prostorem z masivu.

Proč nepodceňovat kvalitu postele?

Spíte přece na matraci, ne na posteli. Tak proč do ní investovat více, než je bezpodmínečně nutné? Důvodů je víc než dost.

Kvalitní postel má stabilní konstrukci. Nehýbe se, nevrže a celkově nijak nenarušuje spánek. Zároveň je odolná a vydrží mnohem déle v původním stavu než levná postel z podřadných materiálů. A konečně jde i o celkový dojem, jakým v interiéru působí. Chcete-li v ložnici navodit správnou atmosféru, pak je to stylová postel, která by v ní rozhodně neměla chybět.

O čem mít jasno, než se pustíte do výběru?

Nabídka postelí je pestrá a je snadné propadnout dojmu, že vám „bude stačit” model, který je právě v akci za bezkonkurenční cenu. Naopak –vzhledem k tomu, že si postel pořizujete na mnoho budoucích let, upřednostněte zmíněnou kvalitu . Příjemnou cenovku pak považujte spíše za bonus.

Než začnete vybírat konkrétní model, ujasněte si, jaké by postel měla mít rozměry. Nezapomeňte, že komfortní spánek jde ruku v ruce s prostorem. Není dobrý nápad se omezovat, byť byste uspořili pár korun za o něco menší variantu.

Problém může nastat v momentě, kdy si rádi připlatíte za větší postel, ale máte strach, že vám v ložnici zabere příliš mnoho místa. A právě v tomto směru jsou perfektním řešením postele s úložným prostorem. Nabízí spoustu místa pro věci, které byste jinak museli uskladnit jinde – plně zastoupí skříňku či komodu, bez které byste se jinak neobešli.

Zvýšenou pozornost věnujte výběru materiálu. Chcete-li, aby vám postel vydržela co nejdéle, zvolte masiv. K výhodám masivního dřeva patří (kromě dlouhé životnosti) zdravotní nezávadnost, nadčasovost, univerálnost (hodí se prakticky do každé ložnice), snadná renovace a jedinečná vůně.

Postele z masivního dřeva navíc nejsou drahé. S dlouhodobého hlediska jsou paradoxně levnější než dřevotříska.

Nakupujte u poctivého výrobce

Nemusíte být kovaní vlastenci, abyste si nakonec vybrali postel z masivu z české produkce. Výrobky firmy Postelia jsou velmi kvalitní a přitom cenově dostupné. V rámci výrobního procesu jsou ručně aplikovány vosky a oleje, které doplňují přírodní charakter dřeva. Za zmínku stojí také použití špičkového německého kování s doživotní zárukou.

V e-shopu spime.cz najdete postele z borovice, smrku, buku, oleše, dubu a javoru. S výběrem vám ochotně poradí kvalifikovaná zákaznická podpora.

Přidat komentář