Úchytky na nábytek dodávají nábytku šmrnc

Chcete si pořídit nábytek do svého domova nebo jen chcete dodat tomu původnímu šmrnc, který dlouhodobě postrádá? Ať už je to tak či onak, zainvestujte do úchytek na nábytek, které mu dodají zcela nový život. I když si možná říkáte, že se jedná o drobnost, ve skutečnosti se jedná o důležitý detail dotvářející celkový vzhled interiéru. Zaměřte na něj svou pozornost i v případě, že si kupujete kusy nábytku zbrusu nové.

Dřevěné úchytky vnesou do vašeho domu kus přírody

Zdobí vaši domácnost dřevěné kusy nábytku třeba jen s kovovým podnožím? Vybrali jste opravdu krásné řešení, které vám jistě vydrží dlouho, protože se jedná o nestárnoucí trend. Abyste svůj interiér ponechali v podobném duchu, vyplatí se vsadit na dřevěné úchytky, které vnesou do domu opět kus přírody.

Úchytky mohou být různého tvaru a různého zpracování. Zatímco do některých domácností se hodí hranaté úchytky, do jiného interiéru zase tradiční kulaté alternativy. Někde však mohou úchytky vypadat jako kus větve, a v tom bude tkvět jejich jedinečnost.

Keramika nejen do vintage domácností

Vkusně ale vypadají i keramické alternativy, které si nachází cestu hlavně do domácností zařízených ve vintage stylu. Dýchnou do domu trochu nostalgie, přesto i kus modernosti, protože je lze sehnat v mnoha barevných provedeních a hezkých zpracováních.

Vintage úchytky jsou skvělé i do domů, které se nesou v duchu staré Anglie. Krásné masivní dřevo jde s keramikou hezky do kupy, vyzkoušejte toto jedinečné spojení.

Kožené nejen do dětských pokojů

Hledáte úchytky do dětských pokojů, které by byly spíše bezpečné, než stylové? Za zvážení stojí kožené nebo koženkové alternativy, které však nemají nijak ubráno na stylovosti. Jsou opravdu nádherné svým zpracováním, navíc měkké čili v případě upadnutí na úchytku se dítěti nic nestane.

Dnes se navíc jedná o trend, který bude zdobit i nábytek v obývacím pokoji.

Přidat komentář