S rohovou sedací soupravou můžete získat více než jen místo k sezení

Chystáte-li se na pořízení nové sedací soupravy, pak byste měli vědět, že rohová varianta nabízí několik zajímavých výhod. Pokud jste toho názoru, že se do vašeho obývacího pokoje nehodí či byste pro ni nenašli využití, možná po přečtení tohoto článku změníte názor.

Spousta místa i pro návštěvy

Nespornou výhodou rohové sedací soupravy je fakt, že nabízí více prostoru na sezení. V případě, že vás pravidelně navštěvuje větší počet lidí, zcela jistě místo navíc oceníte. Rohová varianta však přichází vhod také v momentě, kdy si chcete užít siestu po náročném pracovním dni. Relaxace je mnohem pohodlnější než na klasické sedačce.

Nouzová postel se vždy hodí

Návštěva se chce držet přes noc, a vy netušíte, kde složí hlavu? V takové chvíli přijde vhod rozkládací rohová sedačka. Během několika vteřin získáte alternativní postel, na které bez problémů přespí dvě osoby. Vyberete-li si kvalitní sedací soupravu, poskytne vám komfort srovnatelný s postelí.

Další prostor pro vaše věci

Úložného prostoru není nikdy dostatek a i v tomto směru vám jistě přijde vhod, když budete moct některé věci uložit do útrob sedací soupravy. Vyberte si model, který úložným prostorem disponuje a vyřešíte zdánlivě neřešitelný problém.

Optické rozdělení místnosti

Máte větší obývací pokoj a rádi byste ho opticky rozdělili na dva menší sektory? Rohová sedací souprava to udělá za vás. Stačí, když bude nábytek vystupovat do prostoru a nikoliv lemovat roh místnosti.

Na co si dát pozor?

Rohové sedací soupravy přeci jen zabírají více prostoru než klasické dvojsedačky a trojsedačky. Proto byste si měli před pořízením konkrétního modelu důkladně vyměřit prostor v obývacím pokoji a zvolit nábytek, který nezabere většinu podlahové plochy. K mání jsou i poměrně kompaktní varianty, Takže si na své přijde opravdu každý.

Bohatou nabídku sedacího nábytku všech tvarů najdete na www. lumax-nabytek.cz.

Přidat komentář