Rohová rozkládací sedačka: Skvělá volba téměř pro každého

Pustili jste se do zařizování bydlení a čeká vás výběr sedací soupravy? Nepodceňujte to, neboť sedačka patří k nejdůležitějším druhům nábytku vůbec. Ale po jakém typu sáhnout, když je nabídka tak pestrá? Jestliže vás netrápí extrémní nedostatek místa, pravděpodobně nakonec zvolíte rozkládací rohovou variantu. Tento typ sedačky nabízí množství výhod, a navíc vypadá skvěle. Co byste měli vědět předtím, než si vyberete konkrétní kousek?

Pro rozkládací rohové sedačky hovoří množství výhod. Jsou velmi praktické, komfortní a prostorné. A když se vám ji podaří správně zakomponovat do interiéru, získáte jedinečnou dominantu a solitérní prvek, na který se budete vždy rádi koukat.

Maximálně pohodlná záležitost

Sedací soupravy rohové jsou již na první pohled komfortní. V praxi samozřejmě záleží i na výšce a hloubce sedáku. Zatímco nižší sedačky jsou vhodné spíše k formálnější relaxaci, vyšší sedací nábytek ocení i starší a handicapované osoby, které by se mohlo z nižšího sedáku hůře vstávat. Pozor si dejte také na výšku opěradla – na vyšším si perfektně odpočinou vaše záda.

Vyberte si správnou stranu

Rohová sedací souprava by ve vašem obývacím pokoji rozhodně neměla překážet. Proto si prostor důkladně vyměřte a rozhodněte se pro správnou variantu. Některé sedačky lze smontovat v pravém i levém provedení, takže nabízí možnost změny tvaru dle aktuální potřeby. To se vám bude hodit v momentě, kdy se rozhodnete obývací pokoj přestavět.

Proč se do rohové sedačky zamilujete?

Rozkládací rohové sedačky neslouží jen k posezení a odpolední siestě. Jsou k nezaplacení i ve chvíli, kdy se některý z vašich hostů rozhodne přespat – sedačka poslouží jako pohodlná postel, což je mnohem lepší řešení než nafukovací matrace. Mimo to jistě oceníte spoustu úložného prostoru pro své věci. Do sedačky se toho vejde opravdu hodně.

Po své nové sedací soupravě se můžete poohlédnout například u známého prodejce www.lumax-nabytek.cz. V nabídce najdete kvalitní kousky v moderním provedení za skvělé ceny.

Přidat komentář