Rozkládací stůl vyřeší problém s místem

Bydlíte v menším bytě nebo nemáte příliš velkou kuchyň a chybí vám jídelna? Pak se musíte pravděpodobně se vším jídelním nábytkem vejít i do menší kuchyně, nechcete-li jíst sehnutí nad talířem u konferenčního stolku. Ideálním řešením menších prostorů je rozkládací stůl. Ten mimo jiné uvítají také rodiny s větším počtem příslušníků.

Jestliže se sejde 12 lidí u jídelního stolu pro 8 osob, znamená to malér. Jíst oběd musíte pak po skupinkách, což je velká škoda. Praktický rozkládací stůl je záležitost, která umožňuje čas os času dle potřeb zvětšit plochu. Pravděpodobně vám teď v hlavě svítí otazník, co židle?

rozkladaci-stul

Rozkládací stůl uvítáte v jakékoliv domácnosti

Když už máme možnost pohostit u jednoho stolu více lidí, musí přece na něčem sedět? I tady se nabízí jednoduché řešení. Vybírat lze hned ze dvou. Buďto si pořídíte k židlím ještě i lavici, kde se bez problémů posadí více osob a navíc získáte i úložný prostor vně lavice nebo zakoupíte více židlí. Jenže kam s nimi? Při troše fantazie šikovně židle využijete a nebudou vám přitom překážet.

Vtipně uskladněné židle

Mohou se zavěsit na stěnu do takové výšky, aby vás neomezovaly v pohybu a nic neukrajovaly z již tak malého prostoru. Klidně až ke stropu, navíc tím získáte poličku. Na zavěšenou židli lze uchytit utěrky nebo kuchyňské náčiní. Například naběračky, otvíráky a další pomůcky. Na sedací plochu pak můžete umístit květináč, vázičku, mlýnek či jinou kuchyňskou dekoraci. To samozřejmě v případě, že je nemáte kam urýt. Ne každý má k dispozici garáž, půdu nebo sklep, kde by židle mohl skladovat. Jestliže se vám nápad s poličkou nezamlouvá, postavte jednu židli k psacímu stolu v dětském pokoji, druhou do rohu v ložnici, poslouží, jako odkládací prostor a třetí pod okno v obýváku a na ní postavte kytku. V každém případě je rozkládací stůl záležitost, kterou mnohokrát doma uvítáte.

Přidat komentář