Výhody sektorové kuchyně: Levná, praktická a elegantní

Hledáte způsob, jak levně a přitom elegantně vyřešit rekonstrukci kuchyně? Řešení je snadné. Zvolte modulovou neboli sektorovou kuchyni, která je podstatně levnější než klasická kuchyně. Složíte si ji sami z předdefinovaných dílů (modulů), které si navolíte dle individuálních potřeb a dispozic interiéru.

Sektorová kuchyně jsou jako stvořené do menších prostor

Rekonstrukce kuchyně je významný krok. Výsledek musí stát za to. Jenomže jak si počít v případě stísněného prostoru, který je typický pro bytové jednotky v panelových domech? Pravděpodobně budete muset učinit množství kompromisů. Rozhodnete-li se pro sektorovou kuchyni, rozhodně nešlápnete vedle. Ušetříte nemalou částku a získáte vizuálně přitažlivý celek.

sektorova-kuchyne-gabon

Sektorová kuchyně lze přirovnat ke kuchyni na míru. Sami si zvolíte z širokého spektra modulů, které vytvoří jedinečnou kompozici. Dojem umocníte citlivým výběrem barevných dekorů a doplňků v podobě madel, drátěných systémů, osvětlení a dalších prvků.

Mezi podstatné výhody sektorové kuchyně patří i možnost průběžné výměny levnějších modulů za dražší. Postupně se tak dopracujete k perfektnímu celku, který vám ve všech ohledech vyhovuje. A pořídíte-li si dražší spotřebiče, dosáhnete luxusní high-tech kuchyně.

S realizací vám pomohou specialisté z firmy Gabon

Ať už vám jde o sektorovou kuchyni do bytu či domu, obraťte se na někoho, kdo vám nabídne kvalitně zpracovaný nábytek za neodolatelnou cenu. Kuchyňské studio Gabon je na trhu již od roku 1992 a vyrábí vysoce kvalitní sektorové kuchyně. V současné době sklízí úspěchy i v zahraničí. O kvalitě sektorových kuchyní svědčí skutečnost, že na ně nedají dopustit nároční zákazníci z Rakouska, Švýcarska a Německa. Gabon zajišťuje veškeré související služby včetně elektroinstalačních, zednických, malířských a podlahářských prací.

Chcete-li se o kráse českých sektorových kuchyní přesvědčit na vlastní oči, navštivte brněnský showroom. Kontaktní informace a fotogalerii realizovaných prací najdete na www.gabon.cz.

Přidat komentář