Rozkládací matrace nejen pro nečekané hosty

Očekáváte hosty a je pravděpodobné, že se u vás zdrží přes noc? Nemáte však rozkládací pohovku, přesto je nechcete posílat do hotelu? Hledáte způsoby, jak u vás zajistit místo na spaní. Do ložnice je pouštět nechcete, na druhou stranu spát na karimatce vám taky nepřijde zrovna nejvhodnější. Řešení však existuje, i když se možná zdá být situace zcela bezvýchodná. Řešením je v tomto případě rozkládací matrace, která je určená nejen pro všechny očekávané i nečekané hosty. Druhým řešením jsou praktické rozkládací křesla.

Skládací matrace nebo také rozkládací matrace jsou skvělým doplňkem do domácnosti, který vám přijde vhod ve chvíli, kdy se ve dveřích objeví rodinný příslušník prosící o jednodenní azyl. Nebo to může být i záchrana ve chvíli, kdy se vaše návštěva rozhodne strávit u vás noc.

Tento skvělý pomocník by neměl chybět jak v každé domácnosti, tak by neměl chybět ani na chatě, chalupě nebo na dvoře či terase – když se vám zachce spát pod širým nebem.

Jednoduchá manipulace je velkou výhodou

Nemyslete si, že rozkládací matrace je stejná jako klasická matrace – liší se minimálně svou váhou nebo snadností/těžkostí manipulace. Zatímco s klasickou velkou matrací sami nepohnete, pakliže jste drobná žena, s rozkládací matrací se vám bude manipulovat opravdu snadno – nezávisle na tom, jestli jste křehké pohlaví nebo teenager.

I díky své snadné manipulaci je rozkládací matrace často rozprostírána i v obývacím pokoji pro soukromé účely. Lidé se někdy chtějí u televize natáhnout a když nemají pohovku rozkládací, je matrace hotovým spasitelem.

Výhody skládacích matrací

Skládací matrace se pyšní celou řadu výhod. Není jedinou výhodou to, že má matrace nízkou hmotnost a lze s ní snadno manipulovat. Je to také skvělý doplněk do domácnosti, který nezabírá příliš mnoho místa. Je vždycky připravena k použití a není cenově náročná.

Přidat komentář