Co s vaším prostorem udělá minimalistický styl?

Domov je místem, kde bychom se měli cítit příjemně a rádi se sem budeme vracet. Kromě toho bychom v prostoru bytu měli cítit kreativní prostředí, radost a dostatek prostoru. Všechny tyto atributy rozhodně splňuje minimalismus. Co vám přinese do života?

Vítám nové výzvy i nápady

Mnohé bytové prostory bývají doslova napěchovány vzpomínkami. Jejich zdi i obývací stěny jsou tak plné, že již nezbývá žádný prostor pro kreativní myšlení, pro současnost a pro budoucnost. Minimalistický styl dokáže tento pocit vyměnit za radost z přítomnosti a těšení se na věci budoucí. Truhlářství v Praze dokáže váš interiér vybavit originálními kousky na míru, které budou jasně vystihovat vaši osobnost i preference. Budete tak mít koncept svého bydlení plně ve svých rukou.

Více vzduchu a životního prostoru

Když se dokážete smířit s tím, že darovanou sošku, na které leží prach, už skutečně ve svém interiéru nepotřebujete, velmi se vám uleví. Místo vzpomínek z dovolených vám přátelé začnou nosit třeba zajímavá jídla, která společně můžete ochutnat. Jak jinak než v bytě, kde je cítit prostor, i radost z něj. Nábytek v jednom stylu, dekoru i materiálu celek sjednotí a přidá bytu nejen šmrnc, ale i světelnost. Kde je světlo, tam je radost.

Úložný prostor vám neubude

I poté, co se vám uleví od nepotřebných předmětů, stále zůstanou věci, které si ve svém životě přejete ponechat. Minimalismus samozřejmě neznamená, že je nebudete mít kam uložit. Naopak – koncept skříní na míru lze pojmout jako kreativní tvoření nového prostoru. Jednolitý kus nábytku můžete mít až do výše stropu a pomocí velkoformátového zrcadla jej šikovně zakryjete tak, aby byla zachována vzdušnost celého prostoru.

Minimalismus vám dokáže, že i méně prvků v domácnosti může znamenat větší životní komfort.

Přidat komentář