Perfektní strop můžete mít i vy. Vsaďte na polystyrenové kazety

Většinu pozornosti upínáme na stěny a stropy obvykle odbýváme s tím, že „se stejně na ně nikdo nekouká“. Jenomže nedokonalosti kazí celkový dojem a navzdory původnímu očekávání vidět jsou. Co si však s opadanou omítkou, dilatačními spárami a dalšími nedostatky počít, když se vám nechce malovat a plochu pracně ladit k dokonalosti? Nemusíte zoufat, protože se nabízí velmi elegantní řešení – nalepíte-li na strop polystyrenové kazety, výsledek vás naprosto uspokojí. Interiér díky nim získá na estetice a vaše peněženka neutrpí velkou ránu.

Nalepení polystyrenových kazet zvládnete s rukama v kapsách

Dobře, ruce z kapes raději vyndejte, budete je potřebovat. Ale i tak se nemusíte obávat, že byste obložení nezvládli bez pomoci profesionála. Polystyrenové kazety na strop jednoduše nalepíte a v případě potřeby některé kusy seříznete, aby celek velikostně odpovídal rozměrům stropu.

Nalepení je otázkou desítek minut, nejvýše hodin. Vystačíte si s lepidlem a odlamovacím nožem, žádné speciální vybavení či upevňovací rošt potřebovat nebudete. Ve finále nalepíte polystyrenové lišty podél obvodu stropu.

Splňte si sen o barevném stropě bez nutnosti výmalby

Zaujaly vás fotografie interiéru s tzv. akcentními stropy? Jedná se o řešení, kdy je stop vymalován kontrastní barvou. Ačkoliv se nehodí do všech prostor, bezesporu je stylové a není důvod, proč byste si ho nemohli dopřát u sebe doma. Ale co když se vám nechce ztrácet čas výmalbou? Opět pomohou polystyrenové kazety.

Polystyrenové kazety jsou k dostání ve velkém množství barevných variant, a protože jsou probarveny i ze stran, nehrozí, že po nalepení „vykouknou“ bílá místa. A až vás barva omrzí, jednoduše kazety přemalujete (anebo vyměníte za jiné).

Nejlevnější kazety a lišty z polystyrenu najdete u specializovaného prodejce lotobox.eu.

Přidat komentář