Robotická sekačka Husqvarna Automower – pro dokonalý trávník bez nám

Nemá smysl si cokoliv nalhávat. Toužíte po perfektně zastřiženém trávníku, ale nemáte čas ani chuť ho pravidelně sekat. Jak dilema elegantně vyřešit? Poměrně snadno. Pořiďte si automatickou sekačku na trávu a již nikdy nebudete muset zahradu udržovat tak, jak jste byli zvyklí doposud.

Ještě poměrně nedávno byly automatické sekačky značně nedokonalé. Respektive zvládaly pouze rovný terén, takže si majitelé kopcovitých a svažitých zahrad museli poradit bez nich. Jenomže vývoj jde velmi rychle dopředu a výrobci špičkové zahradní techniky původní koncept zdokonalili. Představili modely, které se nezastaví téměř před ničím – dokonce ani před rozmanitým terénem.

Buďme však konkrétní. K tomu nejlepšímu na trhu bezesporu patří sekačky Husqvarna. Co se týče těch automatických, model Automower představuje zhmotněný sen všech líných zahradníků. Seče plně automaticky, tiše, za každého počasí, a to i v náročném terénu.

Husqvarna Automower patří v oblasti robotického sečení trávy k absolutní špičce. Pohybuje se náhodně, a proto se dostane do všech koutů zahrady. Zařízení si nedělá vrásky z mokré trávy a nerozhodí ho ani déšť. Pracovní dobu robotické sekačky Husqvarna můžete korigovat prostřednictvím mobilní aplikace Connect. A je jen na vás, kdy ji uvedete do provozu. Vzhledem k minimální hlučnosti to můžete udělat třeba o půlnoci.

Husqvarna bravurně zvládla také zabezpečení. Model Automower je perfektně chráněn před případnou krádeží, a to pomocí PIN kódu. Bez něj je sekačka nepoužitelná a není ji možné spárovat s nabíjecím zařízením. Kromě toho je vybavena zvukovým alarmem, který zazní vždy, když je při manipulaci ignorován požadavek zadání PIN kódu.

Více vám o robotické sekačce rádi prozradí specialisté z HUTAB – odborníci na sekačky, motorové řetězové pily Husqvarna a další zahradní techniku renomovaného výrobce.

Přidat komentář