Římské rolety na míru sluší každému bydlení

Nedílnou součástí interiéru by mělo být i vizuálně přitažlivé a zároveň stoprocentně funkční zastínění. Chcete-li svému bydlení dodat šmrnc, upřete svou pozornost na římské rolety. Právě ty se totiž dostávají do popředí zájmu mezi interiérovými designéry. Využívají se jako stínící i dekorativní prvek a hodí se do téměř každé domácnosti. Prozradíme vám charakteristiku nejběžnějších materiálů a tip na dekoratérské studio, které nabízí šití římských rolet na míru.

Nabídka tak pestrá, až přechází zrak

Římské rolety mohou mít množství podob. Záleží na vašich požadavcích, od kterých se odvíjí výběr látky. Může se jednat o lehké, průsvitné, těžké nebo blackoutové látky s různou hustotou a mírou průsvitnosti. Položte si otázku, zda mají zastoupit pouze záclonu, nebo také závěs. Inspirujte se na internetu a nechte si ušít římské rolety na míru. Odborníci ze zavedeného e-shopu MK Rolety  vám rádi poradí a doporučí vhodný materiál na základě vašich potřeb a přání.

Vaše římské rolety budou takové, jak si je vysníte. Máte rádi veselé vzory a extravaganci? Anebo snad preferujete decentní barevné tóny? Možné je úplně všechno – v případě šití na míru se žádná omezení nekonají. Limitující je pouze vaše fantazie (a rozpočet).

Dejte šanci moderním materiálům

Látka tvoří podstatnou část rolet, a proto byste neměli její výběr podcenit. Perfektní tvarovou stálost a rovinnost nabízí látky z umělých vláken, nicméně nepůsobí tak ležérně jako přírodní materiály. V posledních letech se však objevují nové technologie, díky kterým se rozdíly mezi umělými a přírodními látkami dotahují. Skvělým příkladem je trevira CS – vlákno s výbornými technickými vlastnostmi, rozměrovou stálostí, odolností vůči UV záření a vysokou pevností a nehořlavým charakterem.

Co se týče přírodních materiálů, hitem posledních let je len. Chybu však neuděláte ani v případě bavlny, hedvábí nebo látek s kovovými vlákny. Další informace a spoustu úžasných fotografií najdete na www.mk-rolety.cz.

Přidat komentář