Proměňte svou domácnost na masérský salon. Terapeuti z FyzioDomu dorazí až k vám!

Dlouhodobý stres a nervové vypětí se nutně projeví na fyzické i psychické stránce. Pokud však máte pocit, že vaše zdraví není stoprocentní, nemusíte hned k lékaři. Někdy stačí, když si vás vezme do parády zkušený masér. Jenomže kdo má v dnešní době čas na dojíždění do salonů či fyzioterapeutických center? Naštěstí existují služby, v rámci kterých se dostaví masér k vám do domu. Kvalifikovaní fyzioterapeuti z firmy FyzioDomu se starají o klienty v Praze a blízkém okolí – připojte se k nim i vy a zažijte pocity podobné nirváně…

Mobilní masáže doma v Praze v posledních letech získávají na popularitě. Aby ne – v dnešní uspěchané době většina lidí nechce ztrácet čas cestováním přes celé město. Navíc, dostat se včas na druhý konec Prahy během dopravní špičky, je prakticky nemožné. Toho jsou si vystudovaní profesionálové z firmy FyzioDomu vědomi, a proto nabízí masáže na místě, které si vybere zákazník. Disponují vysokoškolským vzděláním se zaměřením na diagnostiku, léčbu a prevenci poruch pohybového systému člověka. Mají dlouhodobé zkušenosti s prováděním různých druhů masáží a znalosti si průběžně doplňují.

Během prvního setkání vám fyzioterapeut stanoví anamnézu a doporučí cíl terapie. Konkrétní typ masáže si samozřejmě můžete vybrat sami. Specialista vás informuje o vhodné kombinaci technik. Pokud si objednáte balíček většího počtu hodin masáží, můžete je rovnoměrně rozdělit mezi více členů rodiny.

FyzioDomu nabízí klasickou švédskou, hawaiskou, těhotenskou a hloubkovou masáž. V nabídce nechybí ani Dornova metoda, masáž lávovými kameny a křišťálová masáž obličeje a dekoltu. Fyzioterapeuti používají stoprocentně přírodní kosmetiku Yasminka, která neobsahuje syntetická barviva, umělé parfemace a ropné produkty. Po masáži bude vaše pokožka krásně jemná, vláčná a pružná.

Chcete-li se o mobilních masážích v Praze dozvědět více, zamiřte na www.fyziodomu.cz.

Přidat komentář