Neztrácejte čas a přenechte úklid bytového domu profesionálům

Vlastnictví bytového domu souvisí s množstvím povinností. Například pravidelný úklid společných prostor. Pokud se chcete věnovat jiným záležitostem, obraťte se na někoho, kdo tyto záležitosti vyřeší za vás. Nikoho takového neznáte? Remiáš Global Services s.r.o. zajišťuje úklidové práce společných prostor rezidencí a bytových domů v celé České republice. Povolejte do zbraně profesionální úklidovou četu, která se postará o to, aby vaše nemovitost zůstala v perfektní kondici. Vysokých cen se bát nemusíte. Detaily se dočtete v následujících řádcích.

Proč je úklid společných prostor důležitý?

Pravidelný úklid bytových domů je služba, kterou často využívají majitelé nemovitostí i společenství vlastníků bytových jednotek. Členům družstva přináší výraznou časovou úsporu, protože nemusí ztrácet čas úklidem. Veškeré úklidové práce zastanou kvalifikovaní pracovníci z úklidové firmy.

Úklid společných prostorů je nezbytný pro zachování čistoty. V uklizeném a čistém domě se lidé cítí útulněji a právem ho považují za opravdový domov. Pronajímatelům může udržovaný dům přinést více nájemníků, kteří se rozhodují také na základě stavu společných prostor.

Proč právě Remiáš Global Services?

Teorii máme za sebou. Otázka zní, proč byste měli svěřit úklid bytového domu právě lidem z Remiáš Global Services… Třeba proto, že provádí úklidové práce ve více než 50 bytových domech týdně. Mají bohaté zkušenosti a práci odvádí svědomitě. V průběhu vegetačního období se postarají také o údržbu v okolí domu a během zimy odklidí sněhovou pokrývku na chodnících.

Pravidelný úklid bytového domu zahrnuje zametání a mytí schodů, chodeb a sklepní části domu, vytření podlah a zametání prachu, mytí okenních parapetů, odstranění nečistot a prachu ze zvonkového tabla a další činnosti. V rámci půlročního úklidu se pracovníci z firmy Úklid Remiáš postarají také o mytí oken, hasičských hydrantů a veřejného osvětlení.

Chcete se dozvědět více? Zamiřte na www.uklid-remias.cz a spojte se s profesionály, kteří vám ušetří spoustu práce a času.

Přidat komentář