Přizpůsobte si pokoj vašemu vkusu

Aby se vám dobře bydlelo, potřebujete mít kolem sebe příjemné útulné prostředí. Spousta moderních interiérů působí velmi stroze a odměřeně, potřebují proto doladit, rozveselit. Receptů, jak oživit interiér, je spousta. Může to být barva, malba, tapeta, obraz nebo také samolepicí dekorace na stěnu. V moderních interiérech si lidé často vyberou tapetování.

Pusťte se do tapetování bez obav

Tapetování samo o sobě není složitá věc, potřebujete tapetu, kvalitní lepidlo a dobře připravený podklad. Trochu horší manipulace je s papírovou tapetou, která se natírá lepidlem a lepí na suchou zeď. Jednodušší je lepení vliesových tapet, lepidlo se aplikuje na zeď, takže manipulujete se suchou tapetou, což je mnohem jednodušší a je větší šance, že udržíte zbytek pokoje v čistotě.

Aplikace tapet nevyžaduje žádné zvláštní schopnosti ani zkušenosti. Protože se používají už dlouho, existuje velké množství nejrůznějších dekorů, ze kterých můžete vybírat. Nejlevnější variantou jsou papírové tapety, jejich životnost ale není příliš dlouhá, proto byly vyvinuty mnohem odolnější tapety z textilních vláken – vliesové tapety. Ty vydrží už mnohem déle a slouží i jako hluková a tepelná izolace stěn. Vliesové tapety jsou velmi oblíbené, prodávají se proto v mnoha různých provedeních s motivy, ze kterých si vybere skutečně každý. Skvěle se vyjímají v obývacím pokoji, oživí jídelnu, kuchyň, ale třeba i chodbu.

Do dětského pokoje patří veselé motivy

Chcete-li rozveselit dětský pokoj, určitě sáhněte po 3D tapetách s dětskými motivy. Vaše děti mohou mít na zdi pokojíčku Mickey Mouse, Disneyovské princezny nebo třeba nejrychlejšího závoďáka Bleska McQueena. Dětské tapety dodají dětskému pokoji zcela nový rozměr a vaše děti se zde budou cítit přímo skvěle. Chcete-li oživit pokoj jednodušším způsobem, sáhněte po samolepicích dekoracích. K dostání je nepřeberné množství různých dekorů, takže si bez problémů vyberete dekorace do obýváku i dětského pokoje.

Přidat komentář