Praktická a elegantní: Díky magnetické liště budete mít nože vždy po ruce

Příprava jídla by měla být radost a nikoliv utrpení. Jenomže jak si to v kuchyni užít, když pořád něco hledáte? Šuplíky jsou plné kuchyňských pomůcek všeho druhu, ale všechny jsou doslova na jedné hromadě (a to je průběžně uklízíte), takže v nich vládne anarchie. Přitom stačí tak málo – pořídit si závěsné systémy a především magnetickou lištu na nože. Právě tyto vychytávky nastolí ve vaší kuchyni řád a vám se bude mnohem lépe úřadovat.

Jak je možné, že se v kuchyni necítíte příliš komfortně? Proč jsou šuplíky plné nástrojů a vy se v nich musíte přehrabovat, což se vám vůbec nechce? A samozřejmě nejde jen o nože a další kuchyňské potřeby, úsměv na tváři vám zřejmě zmizí i v momentě, kdy se rozhodnete hledat koření mezi desítkami podobných pytlíčků. Důvodem tohoto chaosu může být příliš malá místnost, ale také poněkud nešťastně zvolená kuchyňská linka. Ve výsledku to znamená mrhání drahocenným časem a mimo jiné i riziko, že se kvůli intenzivnímu hledání něco připálí. Řešení je přitom velmi snadné.

Nebojte se, nemusíte se stěhovat do bytu s větší kuchyní, a dokonce nebude nutná ani nákladná rekonstrukce. Stačí, když si pořídíte magnetickou lištu na nože a případně i další závěsné systémy.

Až si na lištu pověsíte nože, šuplíky budou rázem přehlednější a mimo to se vám již nestane, že se při přehrabování říznete. Stejným způsobem můžete pověsit také další kuchyňské potřeby, se kterými často pracujete a chcete je mít po ruce.

Stylovou magentickou lištu no nože seženete například u specializovaného prodejce noze-noze.cz, v jehož nabídce najdete také velmi kvalitní kuchyňské nože. A když už budete nakupovat, zvažte, zda by se vám nehodilo pár kvalitních kousků, které vám vydrží po celý život.

Perfektní ergonomii nožů Wüsthof si zamilujete, a navíc na ně získáte celoživotní záruku. Dobrou volbou jsou také nože Zwilling a nože F. Dick.

Přidat komentář