Příslušenství, které nesmí chybět na žádné zahradní párty

Jak přivítat jaro? Není nic příjemnějšího, než víkend stráveny společně s rodinou a nejbližšími přáteli. Samozřejmě na čerstvém vzduchu a se spoustou dobrot… Jinak řečeno – připravte pro ostatní nezapomenutelnou zahradní párty, kterou si budou chtít zopakovat každý týden. Co na tom, že nemáte s přípravou akce tohoto druhu žádné předchozí skušenosti. Stačí, když se budete držet následujících tipů a pořídíte si základní příslušenství.

Praktický zahradní párty stan

Jarní počasí bývá příjemné, ale stejně tak i nevypočitatelné. Ačkoliv předpověď slibuje sluníčko, buďte prozíraví a postavte si na zahradě první pomoc v podobě praktického zahradního párty stanu. Přístřešek se vám bude hodit nejen v případě, kdy se z nebe spustí proudy vody, ale také jako ochrana před příliš ostrými slunečními paprsky a poryvy větru. Stoly s jídlem budou v párty stanu dokonale chráněny.

Komfortní posezení

Nechcete přece, aby vaše hosty bolely nohy – připravte pro ně dostatek pohodlných židlí. A jistě se vám bude hodit také komfortní zahradní lehátko. To pro případ, že by se chtěl některý z hostů natáhnout a na chvíli si odpočinout.

Chutné jídlo a dobré pití

Co dělá ze zahradní párty nezapomenutelnou zahradní párty? Grilované pochoutky všeho druhu. Pokud ještě nemáte kvalitní zahradní gril, měli byste si ho pořídit. Využijete ho po celý rok – vždy, když dostanete chuť na křupavou zeleninu či jiné lahůdky. Zda se přikloníte k méně zdravé klasice v podobě grilování na uhlí, nebo si pořídíte plynový či elektrický gril, je otázkou vašich preferencí.

Když si nejste jisti

Když si nejste jisti s pořádáním akcí, tak zkuste své přátele pozvat například na nějakou vinařskou akci – třeba na degustace vína. Existuje nepřeberné množství těchto akcí. Degustace vín jsou akce navržené tak, aby dali nadšencům příležitost ochutnat řadu vín.

Ochutnávky vín jsou oblíbené, protože na nich můžete ochutnat více druhů vína, než si třeba dokážete sami běžně koupit.

Nekončící zábava

Pořadatel zahradní párty by měl zajistit, aby se hosté nenudili. Jak toho docílit? Hudbou, zábavnými historkami a společenskými hrami, do kterých se může zapojit každý.

Co dodat závěrem? Snad jen to, že spoustu důležitých věcí seženete na www.t-zbozi.cz.

Přidat komentář