Při zařizování domácího wellness je prioritou vířivka!

Proč ztrácet čas dojížděním do wellness centra, když můžete mít privátní relaxační zónu přímo u vás doma? Sauny, vířivky či domácí plavecká centra už nejsou cenově nedostupná a už dávno neplatí, že si je mohou dovolit pouze ti nejmajetnější. My jsme se zaměřili na problematiku vířivek a swim spa, které většina lidí řeší až na poslední chvíli, což s sebou přináší nejeden kompromis.

Stavíte? Zahrňte vířivku do architektury domu!

Nacházíte-li se ve fázi výstavby nebo kompletní rekonstrukce bydlení, jste ve výhodě. Pokud se rozhodnete pro wellness zónu, přizpůsobte ji architekturu domu. Moderní whirlpoolky jsou sice k mání v širokém spektru rozměrových variant, což usnadňuje zakomponování do libovolného prostoru, ale proč dělat zbytečné kompromisy? Zahrnete-li prvek do svých stavebních plánů, vyhnete se nutnosti pořízení jiného modelu, který nesplní vaše původní požadavky.

Luxusní vířivka či plavecké centrum je základním kamenem wellness zóny. Vyberete-li si model ještě předtím, než začnete se stavebními úpravami, rozhodně neuděláte chybu. Samozřejmě nejde jen o vymezení prostoru, ale také budoucí servis. Budete-li znát parametry vířivky předem, snadno pro ni vyberete místo s ohledem na technické a elektrické náležitosti.

Neochuzujte se o možnosti luxusních vířivek

Luxusní vířivky jdou ruku v ruce s nejnovějšími technologiemi. Disponují špičkovými řídícími systémy, uživatelský přívětivými ovládacími panely, výkonnými a energeticky šetrnými čerpadly, ekonomickým vytápěním s tichým chodem a v neposlední řadě výkonnými komponenty pro jedinečný pocit z koupele – blowery pro perličkovou koupel a trysky pro pokročilou masáž. K tomu přičtěte bohatou nabídku volitelného příslušenství a doplňků – o to byste přišli, kdybyste byli nuceni ke kompromisům kvůli nedostatku prostoru.

Vířivka-Delphina-Nýrsko

Resumé zní jasně. Dejte vířivce přednost před ostatními prvky a dopřejte si model, který změní vaši životní filosofii. Jakmile poprvé zažijete relaxaci v luxusní vířivé vaně, okamžitě se do ni zamilujete.

Přidat komentář