Pořiďte si tepelné čerpadlo. Můžete na něj získat kotlíkovou dotaci!

Jak vyřešit vysoké účty za teplo? Poměrně snadno. Jednou z možností je výměna zastaralého kotle za moderní tepelné čerpadlo, které vašemu rozpočtu přinese citelnou plevu. Ušetříte nemalou částku za energie a zároveň budete moct vytápět prostory na příjemnou teplotu. Jedinou překážkou může být vyšší pořizovací cena zařízení. Nemáte-li k dispozici potřebnou částku, nevadí. Využijte jedinečnou možnost a získejte tzv. kotlíkovou dotaci, která pokryje většinu pořizovacích nákladů.

Špičková tepelná čerpadla od KLIMA RAPID

Prvním krokem je výběr vhodného čerpadla. S tím vám ochotně poradí profesionálové z renomované firmy KLIMA RAPID, která se v oboru pohybuje přes 20 let. Nabídne vám zařízení na míru vašim potřebám.

KLIMA RAPID zajišťuje dodávku, montáž a servis špičkových tepelných čerpadel značky Midea (provedení vzduch – vzduch) a Daikin Altherma charakteristické svou vysokou účinnosti a velmi tichým chodem. V portfoliu nechybí ani tepelná čerpadla Panasonic Aquarea v provedení vzduch-voda, díky kterým mohou domácnosti ušetřit až 78 % energie ve srovnání s elektrickým topením.

Jednotlivé typy čerpadel se liší výkonem. KLIMA RAPID nabízí zařízení s výkonem od 4,5 do 16 kW. Do starších domů jsou vhodná vysokoteplotní čerpadla, pro novostavby a nízkoenergetické domy nízkoteplotní tepelná čerpadla.

Chcete získat kotlíkovou dotaci?

A teď to podstatné. Kotlíková dotace je určena pro fyzické osoby vlastnící rodinný dům, ve kterém je hlavním zdrojem tepla kotel na tuhá paliva s ručním přikládáním. Rodinný dům musí disponovat maximálně třemi bytovými jednotkami.

V rámci kotlíkové dotace můžete získat až 80 % z pořizovacích nákladů kotle. Dotace může dosáhnout až 120 000 Kč.

Pro další informace o kotlíkové dotaci a tepelných čerpadlech navštivte www.klimarapid.cz.

Přidat komentář