Pohodu na zahrádce zajistí… Doppler!

Vypadá to, že letošní zima končí a zanedlouho se žezla opět chopí jaro. Pro milovníky venkovmího posezení to znamená jediné – pravidelné víkendové grilovačky a vůbec spoustu času stráveného na čerstvém vzduchu. Stačí oprášit zahradní nábytek a postavit slunečník… Anebo vám snad základní vybavení každého majitele zahrady chybí? Stále máte dost času na nápravu a my vám prozradíme, proč vsadit na sortiment značky Doppler.

Doppler – to je nadstandard za skvělou cenu

Pořízení zahradního nábytku není žádná věda. Dejte si však dobrý pozor, aby splňoval následující kritéria. Musí být komfortní, vizuálně přitažlivý, kvalitní a snadno udržovatelný. Kombinace těchto vlastností bohužel výrazně zužuje nabídku. Zůstává jen dražší zboží… a zahradní nábytek značky Doppler, který je k mání v bezkonkurenčním poměru ceny/užitných vlastností. Toužíte-li po moderním designovém zahradním nábytku za přijatelné peníze, máte ho mít! Celkový dojem umocníte krásnými polstry, které si můžete nechat vyhotovit s potiskem na míru.

sestava-zahradni-nabytek

Značka Doppler je na trhu přes 50 let a patří k hrstce rodinných firem, které se postupem času rozrostly a expandovaly napříč celou Evropou. Jedna z výrobních poboček se nachází i v České republice a vyrábí se zde komponenty pro slunečníky a polstry. Doppler vyrábí také deštníky, a to vystřelovací, plně automatické a další typy.

O kvalitě výrobků Doppler nemusíte pochybovat. Stačí navštívit některý z obchodních řetězců jako OBI či Bauhaus, kde si můžete zahradní nábytek a další sortiment osahat (a zakoupit). Anebo vzorkovou prodejnu v obci Trhové Sviny.

V blízkosti vašeho zahradního posezení by neměl chybět stylový slunečník. Doppler vyrábí klasiku i populární výkyvné varianty. A pro ty z vás, kteří si potrpí na něco extra, je ideální sluneční clona.

Kde nakupovat?

Ucelenou nabídku zboží Doppler najdete také online na www.dopplershop.cz. Preferujete-li pohodlný nákup z domova, chopte se své šance.

Přidat komentář