Jak uspořádat stylovou zahradní párty?

Také se nemůžete dočkat, až uspořádáte první sezónní zahradní party? Dobré jídlo, pití, spousta zábavy a skvělá společnost… Co víc si přát? Připravili jsme pro vás několik tipů, kterými se můžete napříště inspirovat a udělat o to nezapomenutelnější akci!

Pojměte party tematicky

Pozvánku na grilování neodmítne nikdo, ale co kdybyste uspořádali poněkud nevšední akci, která má do rutinní grilovačky daleko? Odlište se od ostatních a vymyslete zajímavé téma, které je pro zúčastněné blízké. Oznamte své záměry dopředu a přesvědčte hosty, aby se dostavili v tématických kostýmech. Zároveň si dejte práci s dekoracemi a vyzdobte i párty stany. Zda se bude jednat o party ve stylu pohádek, filmů či dovolené na Havaji, je jen na vás. Pojetí party by pokud možno mělo odpovídat i menu.

zahradni-party

Obdarujte hosty upomínkovými předměty

Co na tom, že se jedná o narozeninovou party a hosté přinesou dárečky vám. Není jediný důvod, proč byste jim nějakou drobnost nemohli věnovat vy. Stačí, když půjde o něco symbolického, byť by se mělo jednat o taštičku s výslužkou.

Připravte něco extra…

Na zahradní party nesmí chybět muzika. Nezapomeňte však taneční parket zastřešit – nechcete přece, aby vaše hosty smáčel prudký letní liják… V tomto ohledu vám pomůže půjčovna, která nabízí pronájem party stanů. Můžete si půjčit větší trubkovou konstrukci, kterou proměníte na zahradní společenskou místnost.

zahradni-akce-stan

Hosté budou skákat radostí, když jim připravíte překvapení v podobě nejrůznějších atrakcí. Houpací síť natažená mezi stromy, trampolína či skluzavka vedoucí rovnou do bazénu vrátí zúčastněné do dětských let, byť jen na jedno odpoledne. Pomyslnou třešničkou na dortu může být venkovní produkce filmu. Stačí natáhnout plátno a zapnout projektor – voilá, letní kino je na světě.

A nezapomeňte, že i komorní akce pojatá do posledního detailu jako base camp, předčí očekávání všech hostů a vás navždy katapultuje do pomyslné síně slávy nejlepších hostitelů.

Přidat komentář