Bez zahradního altánu ani ránu. Párty stan využijete nejen během gardenprárty!

Chystáte se uspořádat nezapomenutelnou zahradní párty, na kterou pozvete své dobré známé a přátele? Nejste sami – v posledních letech Češi preferují akce ve venkovních prostorách. Čerstvý vzduch je mnohem příjemnější než prostředí uzavřené mezi čtyřmi stěnami, nicméně atmosféru může pokazit nepříznivé počasí. Nebe se z minuty na minutu zatáhne a na účastníky akce začne pršet… Stejně nepříjemné mohou být i ostré sluneční paprsky nebo prudší poryvy větru. Naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak „katastrofám“ zabránit. Stačí si pořídit zahradní altán v podobě nůžkového stanu!

Využití zahradního altánu je pestré…

Nůžkové stany jsou populární, a to nejen jako přístřešek pro zahradní párty. Stejně dobře vám poslouží i jako přístřeší pro bazén, trampolínu nebo gril. Případně jako dočasný sklad, který ochrání stavební materiál či cokoliv jiného. Vynalézavé hospodyňky párty stany využívají i při sušení prádla.

party-stan-cerveny

Nízká cena, snadná montáž a další výhody

Máte snad pochybnosti o tom, že nůžkové stany uspokojí vaše vysoké požadavky? Obrátíte-li se na specializovaného prodejce, stoprocentně si vyberte ten správný model. Nůžkové stany jsou k mání za přijatelné ceny (viz. tyto zahradní altány levně), a to v mnoha rozměrových a designových provedeních. Manipulace je snadná a montáž vám zabere řádově několik minut.

Kvalitní nůžkové stany jsou pevné, stabilní a mají plachtu z nepromokavého materiálu. Doporučujeme zvážit pořízení stanu s odnímatelnými bočnicemi. Tato vlastnost vám přijde vhod především v létě, kdy teploty vystoupají velmi vysoko. Stan vám zajistí ochranu před sluníčkem a díky odepnutým bočnicím se nebudete cítit jako ve skleníku. Zároveň stan můžete dovybavit moskytiérou, osvětlením a dalšími doplňky, které z něj udělají ještě útulnější přístřeší.

Přidat komentář