Nezakopávejte o všudypřítomné boty!

Nedílnou součástí každé předsíně i chodby by měl být bezesporu praktický botník. Jaký si pořídíte, záleží na více okolnostech. Svou roli hraje velikost prostoru, kam botník postavíte, dále množství bot, které potřebujete uskladnit, ale i vaše preference materiálu a barevného provedení.

Senioři ocení botník se sedákem

Sedací botník mimo jiné umožní komfortní obutí i zutí jakýchkoliv bot. Je výbornou variantou třeba pro seniory. Šikovný sedací botník je zbaví nepohodlí. Sedáky bývají potažené koženkou, proto je jejich údržba velice jednoduchá. Žádné pracné stahování látkových potahů a jejich následné praní. Při znečištění je jednoduše otřete vlhkým hadříkem a máte hotovo. Navíc jsou tak měkké. A víte, co je fajn? Pod sedáky je úložný prostor, do nějž můžete uskladnit třeba rukavice a čepice.

Trendy výklopné botníky

Výklopné botníky patří ke stálicím nábytku do předsíní. Jsou velmi praktické, účelné a svou barevnou a materiálovou variabilitou najdou uplatnění v každé domácnosti. Jejich atributem je snadné otevírání, které zvládne už malé dítě. Vybírat lze z více rozměrů hloubky, výšky i šířky. Máte tedy skvělou možnost pořídit si přesně takový, jaký potřebujete pro všechny své střevíce. Sjednoťte styl botníku s šatní skříní a věšákem na kabáty. Vyberte jemné odstíny pro prosvětlení celé místnosti. Nebo naopak zvolte tmavou barvu ebenu, která bude skvěle kontrastovat s bílými stěnami. Záleží čistě na vás. Nabídka je široká.

Málo místa? Závěsný botník je to, co potřebujete

Závěsné botníky představují tak trochu specialitu mezi botníky. V poslední době si užívají zvýšenou popularitu pro svou hlavní vlastnost. Tou je neuvěřitelná úspora místa. Zavěste je na volnou zeď nebo na dveře. Je pravda, že všechny boty tak vystavujete na obdiv návštěvám, ale zase se můžete tímto způsobem nenásilně předvést svými nejlepšími kousky luxusních lodiček a kozaček. Krásné boty tak mohou jednoduše splnit i funkci dekorace do předsíně.

Přidat komentář