Mytí oken nemusí být noční můra

Mytí oken mnoho z nás považuje za noční můru a nikdy se nám do toho nechce. Stačí si ale pořádit srávný okenní vysavač a bude vás mytí oken dokonce bavit, nebo při nejmenším si jej budete moci užít. Aku stěrka na okna dokáže zkrátit čas a umýt okna bez toho, abyste si ruce museli máchat ve špinavé vodě. Výsledek čištění je perfektní, vysaje špinavou vodu a zanechá okna čistá beze šmouh a kapek.

Než začnete s mytím oken, musíte udělat pár věcí. Nejdříve sundejte závěsy a záclony, dejte je vyprat. Máte-li žaluzie, vyčistěte je. Umyjte rámy. Výborným pomocníkem, který vám mytí oken usnadní, je použití aku stěrky.

Mytí bude rychlejší a nemusíte se trápit s leštěním. Aku stěrka Kärcher WV 6 Plus má stírací plochu z tekutého silikonu, který je měkčí a lépe přilne k povrchu, a proto dokáže snadněji vyčistit okenní tabulky až do úplného kraje, a tak zanechá okna zářivě čistá. Nemusíte se ani trápit při mytí střešních oken, nebo skel na střeše zimní zahrady. Snadno na ně dosáhnete díky prodlužovacímu nástavci. Takže pád ze štaflí nehrozí. Aku stěrka je lehká a madlo je ergonomicky tvarované, navíc je skvěle vyvážená, a tak dobře sedne do ruky a nebudete se proto namáhat. Práce s ní je radost.

Na šmouhy, kocoury, nebo zaschlé kapky můžete zapomenout. Ani když na vaše okna zasvítí zimní sluníčko, neodhalíte chybu. Tento pomocník vám dovolí užít si Vánoce naplno.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Přidat komentář