Komfort městského života i klidná příroda? I taková místa najdete v Praze!

Hledáte nové a lepší bydlení, ale máte pocit, že vašim vysokým nárokům neodpovídá žádná lokalita? Ujasněme si pojmy. Toužíte po všech výhodách života v metropoli, ale přesto byste se neradi nechali vtáhnout do nekonečného víru ruchu. Jinými slovy, sháníte bydlení v Praze, které je v bezprostředním okolí přírody a nabízí perfektní občanskou vybavenost. Je vůbec něco takového reálné? Jistě, že ano. Přesně takové benefity nabízí byty Praha 12, za kterými stojí jeden z předních českých developerů Sekyra Group.

Vítejte v Modřanech!

Výše uvedené vlastnosti jsou typické pro městskou část Modřany, která snoubí unikátní spojení moderního bydlení a přírody. Lokalita je obklopena lesy a mimo to se zde nachází také vinice. Jistě by se v Praze našlo ještě několik podobných míst, ale šly by spočítat na prstech jedné ruky. Praha 12 Modřany je v tomto ohledu bezkonkurenční. Patříte-li k milovníkům přírody nebo aktivním lidem, budete z prostředí nadšení. Doslova na dosah ruky je Modřanská rokle, populární cyklo-bruslařská stezka podél Vltavy a další sportoviště. To ovšem neznamená, že váš kulturní život půjde stranou. Nechybí zde ani divadlo, kino, restaurace a obchody.

Tandem Modřany a BelariePark II

Buďme však trochu konkrétnější. Které developerské projekty stojí za pozornost? Neobyčejné bydlení najdete v projektu Tandem Modřany, který se nachází jen 15 minut od centra města. K mání jsou menší byty s dispozicemi 1+kk a 2+kk, ale také byty 3+kk v Praze.

tandem-modrany

Správnou volbou jsou i byty na prodej Praha v rámci projektu BelariePark II. Jde o komfortní bydlení s výhledem do krajiny. Oba projekty spojuje skvělá občanská vybavenost, důmyslně řešené interiéry a ideální podmínky pro obyvatele všech věkových kategorií, včetně rodin s dětmi.

belarie-park

Chcete-li se o bytech na Praze 12 dozvědět další informace, pokračujte na webové stránky Sekyra Group na www.sekyragroup.cz.

Přidat komentář