Jedině vhodně zvolený bytový textil navodí atmosféru domova

Bez bytového textilu to nebude nikdy ono. Pustili jste se snad do zařizování bydlení a zjišťujete, že interiérům „něco“ chybí? Perfektního celku docílíte pouze za pomocí vhodně zvolených detailů. V běžné domácnosti jde o dekorace, mezi kterými vévodí právě bytový textil. Nic se však nemá přehánět a o tomto sortimentu to platí dvojnásob – proto byste se měli obrátit na někoho, kdo závěsům, záclonám a dalším prvkům rozumí jako nikdo jiný. K těm nejzkušenějším odborníkům patří Marie Bártová, která svou českobudějovickou firmu založila před více než 20 lety. Zabývá se prodejem, návrhy i realizací.

Bytový textil České Budějovice je k dostání ve dvou maloobchodním prodejnách. Firma se však zabývá také realizacemi interiérů na míru. Pokud se v roli bytového designéra cítíte nejistě, pozvěte si domů někoho, kdo se v oboru pohybuje jako ryba ve vodě. Na schůzce s vámi probere vhodné barevné kompozice, předvede vám vzory látek a doporučí konkrétní řešení.

Za služby designéra nezaplatíte ani korunu a přitom získáte ucelenou představu o tom, jak bude vaše bydlení vypadat. Jste-li na vážkách, jistě se vám bude názor odborníka hodit. Poradí vám se závěsy, přikrývkami, povlečením i prostěradly.

Sortiment bytových textilií je vysoce kvalitní. Záclony a závěsy České Budějovice pochází od prověřených evropských výrobců a dodavatelů. Za pozornost však stojí také záclonové tyče a garnýže České Budějovice. S prázdnou neodejdete ani v případě atypických oken, šikmin a oblouků.

Firma Marie Bártové patří také k vyhledávaným prodejcům stínící techniky – žaluzie České Budějovice jsou k mání v širokém spektru variant. Stačí si vybrat mezi klasikou (horizontální a vertikální žaluzie) a méně tradiční japonskou stěnou.
Ať už máte zájem o závěsy, žaluzie nebo záclony České Budějovice, prohlédněte si reference na www.bartova-bytovytextil.cz.

Přidat komentář