Zdi by neměly zůstat holé. Jaké jsou trendy v dekoracích?

Ani vaše bydlení se neobejde bez pár „zbytečností“. Smyslem dekorací je navodit specifickou atmosféru a vytvořit z domácnosti opravdový domov. Pokud při pohledu na prázdné stěny propadáte depresi, měli byste na ně co nejdříve připevnit stylové ozdoby. Vždyť kde jinde najdete tolik prostoru pro vyjádření vašeho uměleckého cítění a vkusu? Prozradíme vám pár inspirativních tipů!

Stěny jako malířské plátno

Neskrývejte kreativního ducha a pojměte výzdobu jako své mistrovské dílo. Stěny se stanou vašim plátnem a je jen na vás, jestli je vyzdobíte vlastními malůvkami, nebo si vezmete na pomoc dekorační válečky, šablony a lakovací tužky. Možností jsou nekonečné a výsledek závisí na vašem estetickém cítění!

Obrazy, police a samolepící dekorace

Nechcete-li se pouštět do malování, sáhněte po dekoracích. Klasiku představují obrazy, které vypadají ještě lépe, když jich je více pohromadě. Vytvořte koláž a nebojte se do ní zařadit také jiné nástěnné dekorace – třeba v podobě popisovacích tabulí nebo nástěnných polic. Právě ty skrývají obrovský potenciál. Pěkný pohled je především na obdélníkové a čtvercové tvary. Samozřejmě můžete sáhnout i po minimalističtějším řešení a zvolit tradiční typ.

Neuvěřitelně populární jsou nalepovací dekorace všeho druhu. Ať už jde o vinylové nálepky nebo plastické „trojrozměrné“ ozdoby, investice ve výši několika set korun předčí vaše očekávání. Pestrá nabídka motivů uspokojí opravdu každého.

Keramické dekorace pohladí na duši

A nezapomeňte ani na keramické dekorace na zeď. Široké spektrum krásných výrobků najdete u známého prodejce Keramika Andreas na www.keramika-andreas.cz. Motivy andělů, sluníček, srdíček, zvířátek a cedulek s nápisem by neměly chybět v žádné domácnosti, ve které panuje láska a rodinná pohoda.

carodejnice-keramika

Přidat komentář