Jak správně vybrat nábytek do koupelny? Přečtěte si, jaké jsou nej materiály!

Pustili jste se do rekonstrukce koupelny a čeká vás výběr nábytku? Nepodceňujte jej, protože vhodně zvolené skříňky umocní celkový dojem a styl. Koupelnový nábytek patří k základnímu vybavení do koupelny a měl by být v harmonii s obklady a dlažbou, ale nejen to – nezapomeňte, že si jej pořizujete i proto, aby skryl vše, co nemá být na očích. Zároveň si uvědomte, že vlhké prostředí může materiál pořádně potrápit. Pokud si však vyberete z následujících materiálů, budete ve své nové koupelně spokojeni.

Nejvíce vydrží masivní dřevo

Nevadí-li vám vyšší investice, vsaďte na masivní dřevo. Nábytek vyrobený z tropických dřevin vypadá skvěle a vůbec mu nevadí vlhké prostředí. Ovšem pozor – koupelnové skříňky z masivního dřeva jsou obvykle rozměrnější a tudíž se hodí do vetší koupelny.

Lamino potěší milovníky moderního designu

Koupelnový nábytek z lamina se těší velké oblibě díky velkému množství povrchových úprav a barev. Lamino není nic jiného než dřevotřísková deska s laminovacím papírem. Chcete-li si skříňku sladit s obklady a dlažbou, bude se vám nabídka zamlouvat.

MDF desky nabízí vzhled dřeva za méně peněz

Dalším populárním materiálem jsou MDF desky, které docela věrně imitují dřevo. Výhodou dřevovláknitých desek je dobrá odolnost vůči vodě, kompaktní struktura a absence lepidel. Koupelnový nábytek z MDF je k mání v různých designových variantách – nejčastěji jako imitace dřeva. Některé výrobky jsou velmi podobné i strukturou a na dotek.

Kde seženete kvalitní vybavení do koupelny za dobrou cenu?

Pěkné a dostatečně kvalitní koupelnové skříňky nemusí stát majlant, což potvrzuje nabídka společnosti KERA, která je na trhu již od roku 1991. V koupelnovém studiu v Teplicích najdete cenově dostupný nábytek české značky Krajcar, ale také ucelený sortiment vybavení do koupelny.

Nemáte-li zrovna cestu do Teplic, poohlédněte se v rozmanité nabídce na www.eshop-kera-teplice.cz. Nechybí v ní ani koupelnové doplňky (např. LED osvětlení, zrcadla a další), vany a sprchové kouty, vodovodní baterie, sanitární keramika a ostatní příslušenství, bez kterého se v koupelně neobejdete.

Přidat komentář