I levná koupelna může být krásná

Závidíte svým známým jejich krásnou koupelnu? Nedávno rekonstruovali a „nalili“ do ní spoustu peněz. Výsledek stojí za to a vy jste se během návštěvy nemohli vynadívat. Kéž byste měli taky takovou… A co vám brání? Přestože možná nemáte tak velký rozpočet jako ostatní, i vaše koupelna může vypadat k světu. Stačí, když dodržíte několik základních pravidel.

Čistý design v minimalistickém duchu

Chcete-li aby vaše koupelna působila harmonickým dojmem, nesnažte se jí přeplnil kýčovitými motivy a zbytečnými dekoracemi. Naopak vsaďte na čistotu, ladné linie a minimalismus. Co si pod tím představit?

Pustíte-li se do větší rekonstrukce, zvolte světlé obklady. Samozřejmě můžete zvolit nějakou doplňkovou barvu, ale nepřehánějte to.

Zároveň se snažte, aby se nepřebíjelo příslušenství, sanitární keramika a doplňky – vše vybírejte tak, aby celek vypadal kompaktně. Zaměřte se na detaily, například madla na skříňce by měla mít podobné linie jako vanová baterie. Znamená to, že pokud zvolíte oblé hrany, měli byste se jich držet.

Stylové drobnosti s výrazným efektem

Nemůžete-li si dovolit luxusní vanu či sprchový kout, které by na sebe strhly pozornost, vsaďte na vkusné koupelnové doplňky. V koupelně by neměl chybět dávkovač na mýdlo, držák na ručník, kelímek na kartáčky, kosmetické zrcadlo a pár dalších maličkostí – samozřejmě ve stejném nebo podobném duchu.

Nakupujte tam, kde mají kvalitní sortiment za dobrou cenu

Bohatou nabídku kvalitního, ale cenově dostupného zboží najdete na www.levna-koupelna.cz. E-shop má téměř desetiletou tradici a stojí za ním člověk s bohatými zkušenostmi v oboru stavebnictví.

V e-shopu seženete vše od vodovodních baterií přes vany a sprchové kouty až po sanitární keramiku, koupelnové doplňky a nábytek. A v sekci „články“ spoustu užitečných informací, které se vám budou při zařizování koupelny hodit!

Přidat komentář