Finská sauna posiluje imunitu, jde tedy o investici do zdraví

O tom, že má finská sauna blahodárný vliv na imunitní systém, bylo napsáno již mnoho. Ve vysokých teplotách se hezky prohřeje tělo, nastartuje se srdce a podpoří obranný mechanismus těla. Organismus je pak odolnější vůči různým bakteriím, virům – ano, třeba i vůči koronaviru. Bohužel, veřejné sauny jsou zavřené. Čechům tak nezbývá nic jiného než si pořídit saunu vlastní.

Soukromá domácí či venkovní sauna už dávno není ničím nereálným. Nestojí tolik a není náročná na prostor. Odborníci jsou schopní saunu nainstalovat i v bytě. Jedním z nich je například česká firma Dyntar, která své sauny vyrábí již od roku 1991. Jejich vznikají ve spolupráci s předními designéry, vyrábí se v Českém ráji, a kdo má chuť, ten může i nahlédnout do výrobních prostor a dohlédnout na výrobu své sauny.

Správná sauna čeká i na vás, nechte si ji vyrobit třeba na míru

Sauny DYNTAR se vyrábí na míru, dle přání zákazníka. Zaměstnanci firmy k vám přijedou, zaměří si prostory, připraví cenovou kalkulaci a 3D vizualizaci. Tohle všechno zdarma. Saunu pak vyrobí do 8 týdnů od podepsání smlouvy. Samotná montáž trvá jen jeden den. Ráno k vám pracovníci přijedou a večer už je možné novou saunu vyzkoušet.

Méně finančně náročné jsou modelové sauny. Pokud nepotřebujete nic speciálního a nejste moc omezení rozměrově, určitě si vyberete i mezi nimi. Tyto sauny jsou ověřené, doma je má spousta spokojených zákazníků.

Bezpečné sauny jsou plné unikátních technologií

Firma Dyntar dodává zhruba 200 saun ročně, díky čemuž jí patří 20% podíl na českém trhu. Jejich finské sauny jsou plné vlastních technologií. Používají například cirkulační systém, který dokáže rovnoměrně vyhřívat saunovou kabinu a prodlužovat životnost topných spirál. Dále nabízí D-Systém – panelovou samostojnou konstrukci sauny, jež nezasahuje do objektu. Co je však nejdůležitější, jejich sauny jsou bezpečné dle vyhlášky č. 238/2011 MZČR.

Údržba sauny není náročná, a když si spočítáte, kolik běžně platíte za vstupy, zjistíte, že vlastní sauna se vyplatí. Už jen kvůli tomu soukromí a domácí pohodě.

Přidat komentář