Bytový architekt by měl zaklepat u každého, kdo chce od svého bydlení více

Někomu postačí Ikea, Sconto, či některý e-shop, kde si nakoupí nábytek a v „mantinelech“, které mu dispozice bytu či domu nabízí, „nějak“ své bydlení prostě zařídí. Jenomže co když chceme od bydlení více?

Bydlet by nemělo znamenat zastavět se nábytkem

Běžně si pleteme zařizování interiéru s tím, že jej napěchujeme nábytkem. Koupíme si dva nové spotřebiče do kuchyně a ejhle, hned se nám hodí dokoupit další skříňky. Koupíme si pár věcí na sebe pro novou sezónu a hned potřebujeme větší skříň. To, že naše cesta neustálého dokupování nábytku a přecpávání prostoru není tou správnou zjistíme ve chvíli, kdy začneme mít pocit, že bychom potřebovali naše bydlení nafouknout. Z podobného bydlení nelze mít radost. A chyba přitom nastala hned na začátku. Nepozvali jsme si na pomoc bytového architekta, který by našemu bydlení dal nejen styl, ale především řád.

Nepleťte si styl s diagnózou

Módní vlnou dneška je životní minimalismus. Je to jakási diagnóza lidí, kteří žijí v takovém nadbytku, kdy už je nejenže neuspokojuje, ale dokonce stresuje. Místnost se čtyřmi holými stěnami nás v případě této diagnózy „vzruší“ více než top designový kousek od uznávaného umělce. Jenomže nemusíte žít s minimem věcí, abyste nežili v přeplácaném a bez ladu a skladu zařízeném bytě. Stačí bydlet promyšleně a s tím dokáže pomoci dobrý bytový architekt. Pozvat si jej domů a objednat si jeho služby není kratochvíle pro bohaté. Pokud si s bytovým architektem sednete, dokážete vytvořit více než jen moderně zařízený byt. Vaše bydlení bude předem připraveno na váš životní styl. Dovede předvídat vaše potřeby a plnit vaše přání. Méně bude znamenat více a více bude mít vždy opodstatnění.

Najděte si svého bytového architekta

Bytový architekt není drahý luxus, ale inteligentní volba pro každého, kdo nechce být otrokem svého bydlení a věcí. Ve svých bytech jsme teď mnozí trávili díky karanténě více času. Možná jsme si uvědomili, že chceme bydlet jinak. Místo třech skříni si vystačíme s jednou a volné místo raději ponecháme jako prostor pro cvičení. Zbytečné lapače prachu nadšeně nahradíme živou přírodou – květinami. Toto jsou malé změny, kterými můžete začít. Ty větší nechte na bytovém architektovi. Portál Czech-designers.cz vám pomůže najít toho ve vašem regionu a takového, se kterým si dokonale sednete.

Přidat komentář