Kožené sedací soupravy se hodí do každého pokoje

Hledáte nový kousek do vašeho obývacího pokoje, ale kvůli velikosti je váš výběr značně omezen? Pak jsou tou nejlepší volbou rozkládací kožené sedací soupravy. Navíc poslouží jako skvělé spaní nejen pro vás, ale i pro vaše návštěvy.

Zvolte si kvalitní materiál

Nenechte se oklamat, slibný vzhled rozkládací válendy nemusí nutně znamenat kvalitu a pohodlí. Překvapilo by vás, kolik výrobců dnes využívá taktiky na oko kvalitní pohovky. Většina lidí vždy sáhne po tom nejlevnějším a díky tomu těmto podvodníkům skočí na špek. Vy můžete být o krok napřed, proto věnujte výběru dostatek času. Pokud jde například o výplň, kvalitu bezpochyby zaručuje polyuretanová pěna. A co se týče rámu, nejkvalitnější materiály na našem trhu jsou kov a dřevo. Rozhodně nevolte dřevotřísku a vyztužený papír.

Křiklavé vzory odhoďte pryč

Nemusíte být zrovna bytový designer, abyste poznali, který kousek vám do pokoje zapadne nejlépe. Rozkládací pohovky a válendy a kožené sedací soupravy dnes lze najít hned v několik vzorech, takže je jisté, že i pro váš obývací pokoj či ložnici pro hosty najdete ideální kousek. Například, jestliže máte většinu pokoje sladěného do jedené barvy, můžete mu pomocí pestře vzorované pohovky dodat nový nádech. Nezapomeňte také ani na styl okolního nábytku. Nesnažte se kombinovat více materiálů. Působí to pak velice chaoticky a nesladěně.

Buďte praktičtí

Při koupi nové kožené sedací soupravy je dobré přemýšlet také nad úložným prostorem, který přijde vhod například v případě, že ji hodláte umístit do pokoje pro děti či pro hosty. Úschovná místa se dají skvěle využít pro hromady dek, polštářů nebo knih, na které věčně padá prach. Nebo v případě dětského pokojíčku přijde volný prostor vhod při úklidu všech panenek a autíček.

Jestliže si velikostí nebo barvou nebudete jisti, vždy se můžete obrátit na zkušené odborníky, kteří vám s výběrem rádi pomohou.

Přidat komentář