Dřevěná postel z masivu – pýcha každé ložnice

Pustili jste se do rekonstrukce bydlení a právě řešíte novou podobu ložnice? Pak nepodceňujte výběr postele, která je jejím středobodem. Chcete-li se konečně dobře vyspat, zapomeňte na podezřele levné kousky a zaměřte se na sortiment kvalitních postelí. K těm nejoblíbenějším patří ty z masivního dřeva. Hodí se do přírodně laděného a stejně tak i moderního interiéru. Stačí si vybrat tu správnou barevnou variantu a pak už si jen kochat přirozenou krásou dřeva. Nejste si nad jistí? Pak nepřestávejte číst – v následujících řádcích vám prozradíme, proč jsou postel ze dřeva dobrou volbou.

Špičková kvalita a dlouhověkost

Máte dvě možnosti. Můžete si pořídit levnější postel, která vám s trochou štěstí vydrží pár let. A pak si pořídíte další. Celý proces budete během života opakovat ještě x-krát a nakonec dojdete k závěru, že jste utratili spoustu peněz, a přesto jste nikdy nespali na pořádné posteli.

Druhou možností je investice do kvalitní postele z masivního dřeva. Je sice o něco dražší (a ano – některé luxusní varianty jsou velmi drahé), ale zase vydrží na celý život. S trochou šikovnosti kdykoliv opravíte případné nedostatky a dřevěná postel bude vždy vypadat jako nová. Při spánku vás navíc nebude rušit vrzání, kývání či jiné zvuky, které jsou typické pro laciný nábytek.

Maximum pro vaše zdraví

Dřevěné postele z masivu jsou zdravotně nezávadné. Že jste to již někde četli, ale netušíte, co si pod tím představit? Jsou snad postele z jiných materiálů škodlivé? Možná se budete divit, ale výrobci často používají lepidla, mořidla a další chemii, která způsobuje alergické reakce. Masiv je proto skvělou volbou pro osoby trpící alergiemi či astmatem.

Rozhodli jste se pro masiv? Bohatou nabídku krásných dřevěných postelí nejvyšší kvality najdete na www.dona-shop.cz.

Přidat komentář