Dílenský vozík: Užitečný pomocník pro každou dílnu

Splnili jste si svůj dětský sen a pořídili si vlastní dílnu? Pokud se v dohledné době chystáte na nákup potřebného vybavení, rozhodně nezapomeňte ani na vhodně zvolený dílenský nábytek. Praktický systém vám ušetří spoustu práce a poskytne spoustu úložného prostoru na nářadí. Středobodem každé dílny je bezesporu ponk a neměly by chybět ani skříně. Podstatné je, aby vybraný nábytek odpovídal vašim specifickým potřebám. V každém případě není na škodu, když si na seznam připíšete praktický dílenský – vozík. Proč by neměl ve vaší dílně chybět a jak si počínat pří výběru? Odpovědi najdete v následujících řádcích.

Dílenský vozík je neúnavný pomocník, který vám bude neustále asistovat při práci. V podstatě snoubí vlastnosti ponku a skříňky, ale oproti nim je navíc mobilní. Poslouží vám jako organizér nářadí, odkladní plocha a jistě najdete i jiné způsoby využití.

dilensky-vozik

Při výběru dílenského vozíku postupujte obezřetně. K důležitým parametrům patří odolnost konstrukce, která závisí na materiálu a kvalitě dílenského zpracování. Ideálním adeptem je vozík v celokovovém provedení doplněný o odolná kolečka z polypropylenu.

Jako příklad kvalitních dílenských vozíků nám poslouží nabídka českého výrobce POLAK CZ. Firma nabízí dílenské – vozíky v různých provedeních – uzavřené s šuplíky a otevřené s policemi. V případě policového provedení oceníte zvýšené okraje, které zamezují nežádoucímu spadnutí předmětů z polic. Šuplíkové varianty jsou k mání i s uzamykatelnými šuplíky.

V rámci bezpečnosti oceníte pojistku proti samovolnému vysunutí zásuvek a praktickou otočnou brzdu koleček. Snadnou manipulaci zajišťuje přítomnost madla.

Pokud vás pojízdné pracoviště v podobě dílenského vozíku zaujalo, poohlédněte se po něm na www.nabytek-polak.cz. Kvalitní dílenský nábytek od firmy POLAK CZ nachází využití v profi dílnách i v hobby sektoru.

Přidat komentář