5 věcí, které je dobré vědět o rekonstrukci bytového jádra

Konečně k tomu došlo. Rozhoupali jste se a chystáte se zrekonstruovat bytové jádro – poslední část vašeho bydlení, která je stále původní. Ale pokud má výsledek odpovídat, nebo ještě lépe – předčit původní očekávání, budete se muset držet určitých pravidel. Společně s odborníky z českobudějovické firmy ARCHEUS CB jsme pro vás připravili pár záchytných bodů. Vezměte si je k srdci.

1. Přípravné práce jsou základ

Profící z firmy ARCHEUS sice provádí rekonstrukce bytových jader v Českých Budějovicích a okolí rychle, ale na druhou moc dobře vědí, že „práce kvapná, málo platná“. Interiér bude stát za to pouze v případě důkladné přípravy a dodržení doporučených technologických postupů.

2. Malou koupelnu nenafouknete

Pokud je vám místnost, kde několikrát za den provádíte hygienu, malá, zařiďte si ji podle toho. Nepřeplňujte ji a nepokoušejte se do ní vtěsnat vybavení, které přísluší mnohem prostornějšímu interiéru. Jinak by se efekt povedené rekonstrukce vůbec nedostavil, což by byla škoda.

3. Světlo je důležité

Lidé obvykle neváhají hodiny vybírat sprchový kout či nábytek, ale nad osvětlením se téměř nepozastaví. Přitom je to právě světlo, které dokáže navodit tu správnou atmosféru. Zamyslete se proto nad rozmístěním a typem svítidel a nestavějte je na druhou kolej.

4. Trendy jsou atraktivní, ale…

Mít koupelnu v souladu s nejnovějšími trendy je skvělé. Problém je, že se rychle mění a za tři, čtyři roky může jádro vypadat spíše úsměvně. Odborníci na stavební práce z Českých Budějovic proto doporučují trendům nepodléhat a raději vsadit na nadčasovost.

5. Zelená je úsporná

Bráníte se ekologickým řešením, protože je považujete za příliš drahá? Opak je pravdou. Materiály šetrné k životnímu prostředí a energeticky úsporná zařízení jsou cenově dostupné a z dlouhodobého hlediska díky nim ušetříte.

Pokud se na rekonstrukci necítíte, obraťte se na někoho, kdo vám pomůže s projektem i samotnou realizací. Třeba právě na ARCHEUS CB, která má na kontě nespočet rekonstrukcí i celé rodinné domy na klíč v Českých Budějovicích a okolí.

Přidat komentář