3 tipy na elegantní rohové sedací soupravy

Obývací pokoj je jakousi výstavní skříní celého interiéru. Pokud jej máte stylově vybavený, budete se v něm cítit příjemně a občas uslyšíte i nějaká ta slova chvály od příchozích návštěv. Jakýmsi srdcem obývacího pokoje je bezesporu sedací souprava. Zvolíte-li tu správnou, můžete si v ní hovět dlouhé hodiny, a navíc na ni bude radost pohledět. Menší obývací pokoje často vyžadují úsporu místa, a tak je třeba vybírat rohové provedení sedačky. Pokud nevíte, kde nakupovat a jaký typ volit, jste na správném místě. Nabízíme totiž zajímavé tipy na sedací soupravy, které nás zaujaly.

Prostorná Nelly Maxi 2016

Chcete-li volit masivnější model sedací soupravy, vyplatí se model Nelly Maxi 2016. Jeho základem je pevná kostra tvořená kombinací měkkého a tvrdého dřeva. Spolehnout se budete moci na vysoce jakostní pružiny faliste. Velkou výhodou je také univerzální strana rohu. Budete-li potřebovat schovat do útrob konstrukce své věci, není problém. Úložný prostor je poměrně velký. Opěrky z PUR pěny jsou pevnou součástí konstrukce, takže nedochází k jejich posunu. Výběr barev potahu je už jen na vás.

nelly-maxi1

Stylová sedačka Tropic 2

Vyhovovala by vám spíše menší sedací souprava? Pak je výbornou volbou provedení Tropic 2. Kostra tohoto modelu je vyrobená také z měkkého a tvrdého dřeva. Pérování řeší pružiny falista a bonell. Vybírat si lze mezi pravou a levou variantou. Maximální pohodlí při sezení i ležení zajistí výplně z PUR pěny. Budete-li chtít na sedací soupravě přespat, můžete si ji rozložit.

tropic

Infinity XL pro větší obývák

Jestliže máte v obývacím pokoji větší množství místa, doporučujeme provedení Infinity XL. Vyznačuje se maximální pevností konstrukce, značkovým pérováním a většími rozměry. Pro početnou rodinu se rozhodně vyplatí.

infinity

Líbí se vám některý ze zmiňovaných typů sedaček? Podívejte se na něj mnohem detailněji v eshopu lumax-nabytek.cz. K dispozici jsou zde i obývací stěny a další vybavení nejen do obývacího pokoje.

Přidat komentář