Závěsy a záclony jsou stále trendy!

Nejste spokojeni se stávající podobou interiéru nebo jen toužíte po změně, která ve vaší domácnosti nastolí příjemnější atmosféru. Zaměřte se na často podceňované prvky – záclony a závěsy. Ty jsou totiž s moderními interiéry neodmyslitelně spjaty a mohou jim dodat chybějící punc jedinečnosti a exkluzivity. A aby se vám lépe vybíralo, připravili jsme pro vás několik praktických tipů. Dozvíte se o současných trendech a zároveň získáte tip na dekoratérské studio, které vám s výběrem záclon a závěsů pomůže.

Levné a přitom efektivní řešení

Moderní závěsy a záclony umožňují instantní proměnu domácnosti bez nutnosti vysokých investic nebo dokonce pracných stavebních úprav. Pokud máte strach, že si nevyberete vhodný motiv, při pohledu na současnou nabídku se veškeré obavy rozplynou. Je tak široká, jak jen může být. Největší zájem je o látkové zboží se secesními geometrickými tvary, křivkami a florálními prvky. Najde se však něco i pro milovníky uklidňujícího minimalismu a v neposlední řadě i veselé motivy a pestré barvy, které místnost rozveselí.

zaclony-zavesy

Ale kam se vlastně moderní závěsy a záclony hodí? Jsou jako stvořené do obývacího pokoje, ložnice i dětského pokoje. S ohledem na vhodně zvolený motiv pro ně najdete využití i v kuchyni nebo na chodbě. Jinými slovy – hodí se všude, tedy alespoň za předpokladu, že se vyhnete těžkým a zastaralým materiálům s prapodivnými motivy, které nejsou pěkné ani praktické. Aktuálním trendům velí jasné barvy, snadno rozeznatelné vzory a lehké textilie.

Dekoratérské studio Bellissimo splní vaše tajná přání

A protože vybrat záclony a závěsy, které perfektně zapadnou do stávajícího koloritu, je poměrně složité, bude se vám hodit odborná pomoc profesionálů ze studia Bellissimo. Nechte si poradit s výběrem přímo u vás doma a nebo se na nabídku kvalitních dekorací koukněte na www.zaclonyvpraze.cz. Dočkáte se individuálního přístupu a dokonalých doplňků, které předčí vaše očekávání.

Přidat komentář